Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 73 Tiksliųjų mokslų bakalaurai  (Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos) į Programinės įrangos inžinerija 2023

73 Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Programinės įrangos inžinerija 2023

Apžvalga

Daug studentų, kurie siekia tokio mokslo (bakalauro) programinės įrangos inžinerijos bakalauro susidomėjo per lošimai internete. Daugelis pažanga kuriant ir kodavimo savo žaidimus. Gaunant šį laipsnį, jie apmokyti užsidirbti tai, ką jie mėgsta.

Kas yra "Programų inžinerija" BSc? Šiuolaikinės programinės įrangos inžinerija yra pastatytas dizainas aukštos kokybės programinę įrangą. Programinė įranga inžinerijos studentams mokyti valdyti ir vykdyti šiuos etapus, kurie apima generuojant reikalavimų dokumentą, pokytis architektūros programinės įrangos, kodavimo programinę įrangą, ir gatavam vaistui patikrinti ir stebėti defektų.

Programinės įrangos inžinieriai nuolat užkariauti naujų problemų. Jie turi didžiulę bendradarbiavimo bendruomenės internete, kad padėtų prastumti bet kokį dizainą, problemas. Be to, jie linkę likti didelės paklausos ir komanda sveiką atlyginimus. Su vis didėjantį skaitmeninių technologijų pasaulyje, atsižvelgiant į tai, Software Engineering BPK galia linkęs augti.

Išlaidos šiai programai labai skiriasi pagal institucijas. Tačiau studentai gali tikėtis mokėti už mokslą, taip pat laboratorijos sąnaudas, ir high-end nešiojamas kaina.

Dėl programinės įrangos inžinieriai, dangus yra riba. Jie gali pasirinkti įmonių kelią, kur jie sukurti ir įgyvendinti sistemas, skirtas atlikti verslo jautrus funkcionalumą. Jie gali dirbti su universitetais gaminti pažangiausius kodą informacinių sistemų ar dirbtinio intelekto. Jie gali pradėti savo įmones, įgyvendinant žaidimą, "Google App arba verslo taikymą. Jie netgi gali parduoti savo produktus internete, naudodami savo programinės įrangos inžinerijos įgūdžių projektuoti svetainę ir vykdant duomenų bazę. Kai absolventai pasirenka gaminti firmware, specializuotos programinės įrangos, kuri veikia skirtų integrinių grandynų, pavyzdžiui, tuos, kurie naudojami vairuoti mikrobangų krosnelės, automobilių sistemas ar palydovinės ryšių centrus.Kai absolventai nori dirbti laisvai samdomų, įgyvendina keletą projektų, įskaitant debesų sąsajų, informacinės sistemos architektūrą, ar net savo interneto žaidimų svetaines asortimentą.

Programinė įranga inžinerijos kandidatai gali rasti universiteto programas tarptautiniu mastu. Apskritai, kursinių gali būti varžėsi internete. Tai suteikia studentams puikią lankstumą vietos ir tvarkaraštis. Paieška jūsų programoje žemiau ir susilietus tiesiogiai įvežimo įstaiga iš jūsų pasirinktos mokyklos, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Technologijų studijos
  • Kompiuterijos mokslai
  • Programinės įrangos inžinerija
Studijų sritys
  • Technologijų studijos (73)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas