Keystone logo

Filtrai

 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Rinkodaros studijos
 • Rinkodara
 • Rinkodaros tyrimų studijos
Studijų sritys
 • Rinkodaros studijos (2)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

2 Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Rinkodaros tyrimų studijos 2024

  Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Rinkodaros tyrimų studijos

  Bakalauro arba bakalauro, yra bakalauro diplomą, kuris paprastai yra apdovanotas maždaug po keturių metų studijų. Tai dažnai yra sunkesni dėmesio matematikos ir mokslo, nei kitų laipsnių padaryti, nors ji gali apimti beveik bet kokiu klausimu.

  Taigi, kas yra marketingo tyrimų bakalauras? Ši studijų kursas nagrinėja, kaip marketingo problemos ir galimybės atidengta. Marketingo tyrimai apima projektavimo ir perdirbimo rinkodaros kampanijas, siekiant maksimalaus poveikį visuomenei; jis taip pat susijęs su viešuoju įvaizdžiu ir susijusias temas. Studentai gali sužinoti apie tokius dalykus, kaip tikslinių grupių, apklausos, duomenų analizė ir orientacija. Kursai gali apimti viską iš ekonomikos į psichologijos ir verslo teorijos.

  Išmokų skaičius yra prieinami tiems, kurie užpildyti vieną iš šių laipsnių. Už vieną, studentai gali turėti didesnį supratimą apie rinkodaros principus ir programas, geriau pasirengti juos ateities karjeros.Be to, darbdaviai dažnai labiau domina pareiškėjams, turintiems aukštąjį išsilavinimą, suteikiant Jums šiandienos darbo rinkoje pranašumą.

  Galimybė užsidirbti vieną iš šių diplomų kaina gali priklausyti nuo individualių situacijų. Studentai gali rasti, kad perkelti kreditus, prieinamumą finansinės paramos, ir instituciniai politika gali turėti įtakos galutiniam išlaidas. Būtinai padaryti savo mokslinių tyrimų prieš įtraukiant į bet edukacinės programos.

  Rinkodara yra sparčiai auganti lauke, ir ten yra įvairių karjeros galimybių skaičius prieinami tiems, kurie baigė marketingo tyrimus. Viena galimybė yra tiesiogiai dirbti su klientais, veikia tikslinių grupių ir atrasti savo pageidavimus; kitas variantas yra sukurti rinkodaros kampanijas tiesiogiai. Studentai taip pat gali būti suteikta galimybė rasti darbą kaip rinkodaros analitikais ar net pedagogams.

  Jei manote, kad Jums patiks vykdo vieną iš šių laipsnių, nereikia laukti rasti programas, kurias norite.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.