Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 17 Tiksliųjų mokslų bakalaurai  (Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos) į Rinkodaros vadyba 2023

17 Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Rinkodaros vadyba 2023

Apžvalga

Mokslo bakalauras (BSC) yra bakalauro laipsnį, kuris paprastai uždirbo iš kolegijoje ar universitete per trejų iki penkerių metų, priklausomai nuo studento 's grafiką, įstaigos ir studijų srityje. Daugelis studentų, kurie baigę programą bus gerai tinka karjeros mokslu susijusioje srityje arba tęsti studijas antrosios pakopos.

Kas yra rinkodaros vadybos bakalauro? Šis laipsnis dėmesys skiriamas rinkodaros ir prekių ženklų, ypač tuo vadovų lygiu. Programa yra sukurta siekiant suteikti studentams iš teorinės ir taikomosios žinių rinkodaros, planavimo ir kurti naujus prekių ženklus pamatai. Studentai taip pat gali pasirinkti apie produktą ar mažmeninės prekiavimo dėmesio. Kursai gali teikti studijas viešųjų ryšių, socialinės žiniasklaidos, strateginio mažmeninės prekybos arba produktų prekiavimo ir rinkos tyrimų.Kai kurie iš klasių, kurios gali būti siūlomos įtraukti valdymo apskaitos arba finansų, operacijų valdymo, principus Ekonomika, marketingo tyrimai, rinkodaros principus ir verslo politiką ir strategiją.

Baigusiems bakalauro gali gauti naudos iš kelių verslu susijusių ir valdymo įgūdžius. Šie įgūdžiai yra labai svarbūs verslo pasaulyje ir gali padėti studentui įgyti aukštojo mokėjimo ir daugiau sėkmingą darbo poziciją prekybos pramonei.

Studijų uždirbti bakalauro laipsnį skirsis nuo institucijose. Veiksniai, kurie gali turėti įtakos sąnaudas įtraukti į šalį jis yra ir studijų trukmę. Būsimieji studentai raginami kreiptis į Priėmimo buveinė, institucijai tiesiogiai suprasti išlaidas.

Rinkodaros pramonė yra labai konkurencinga, tačiau absolventai bakalauro programos gali atsiduria didelės paklausos kelių vadovaujančias pareigas.Per šią programą, studentai gali gilinti savo strateginio planavimo, problemų sprendimo ir sprendimų priėmimo įgūdžius, siekiant geriau jų šansai iškrovimo sėkmingą karjerą po baigimo.

Daugelis įstaigų turi interneto klases ir nuotolinio mokymosi modulius laisvų, be to, visą darbo dieną ir dienines studijas, siekiant pasiūlyti daugiau tvarkaraščio lankstumą studentams. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Rinkodaros studijos
  • Rinkodara
  • Rinkodaros vadyba
Studijų sritys
  • Rinkodaros studijos (17)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas