Keystone logo

18 Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Technologijų studijos Automatikos studijos Robotų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Technologijų studijos
  • Automatikos studijos
  • Robotų studijos
Studijų sritys
  • Technologijų studijos (18)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Technologijų studijos Automatikos studijos Robotų studijos

Bakalauro laipsnį skiria kolegijos ir universiteto studentai, kurie baigia akademinius kursinius darbus, kurie būdingi jų studijų sričiai. Daugelis disciplinų, nesusijusių su mokslu, yra skiriamos bakalauro arba mokslų bakalauro, tačiau kai kurie gali manyti, kad tai yra mokslų laipsnis.

Kas yra robotų katedros bakalauras? Studentai, kurie mokosi robotų, išmoko kurti ir valdyti robotų ir mechatronines sistemas. Šis laipsnis padeda studentams plėtoti pažangias integruotas inžinerines žinias, svarbų sėkmei robotai pramonėje. Jie taip pat gali išmokti valdyti robotų valdymo sistemas, suprasti mechaniką, taikomą elektroniką ir mašinas. Išplėstinė matematika taip pat yra svarbi laipsnio sudedamoji dalis.

Robotikos studentai paprastai tampa kvalifikuotomis analitikomis ir problemų sprendėjais, kurie gali imtis iššūkių ir kurti robotų atsakymą į galvosūkį. Absolventai supranta keletą kompiuterinių kalbų ir įgyja praktinių įgūdžių dirbdami ir programuojant pramonines mašinas, kurios gali padėti daugeliui technologijų karjeros.

Vidutinis studentas gali baigti bakalauro laipsnį robotų katedroje tris ar penkerius metus, priklausomai nuo individualių galimybių ir prieinamumo. Mokestis už lankymą priklauso nuo to, ar mokykla yra viešoji, ar privati, ir laiko, kiek reikia norint užbaigti reikalingus kursinius darbus. Vieta taip pat gali turėti įtakos bendroms studijų išlaidoms.

Absolventai gali siekti karjeros mokslo, mokslinių tyrimų ir pramonės. Kai kurie gali tapti pramonės inžinieriais, o kiti gali pasirinkti kurti robotų sistemas, dirbti kaip diagnostikos inžinieriai ar švinas kaip technologai. Pramonė, ieškanti absolventų, turinčių robotų inžinerijos bakalaurą, apima gamybos, federalinės ir vyriausybės pramonės šakas, taip pat akademinę bendruomenę. Studentai taip pat gali nuspręsti toliau mokytis, tapti mokslininkams ir dizaineriams, kurie specializuojasi nanotechnologijų, medžiagų fizikos ar nanomokslų srityse.

Studentai atranda, kad daugelis koledžų ir universitetų siūlo robotų technologijos bakalauro laipsnį ir yra įsikūrę visame pasaulyje. Taip pat galite rasti internetinių mokyklų, teikiančių kursinį darbą laipsniui. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.