Keystone logo

4 Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Rinkodaros studijos Rinkodara Tarptautinė rinkodara 2024

Filtrai

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Rinkodaros studijos
  • Rinkodara
  • Tarptautinė rinkodara
Studijų sritys
  • Rinkodaros studijos (4)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Rinkodaros studijos Rinkodara Tarptautinė rinkodara

Mokslo bakalauras (BSC) yra laipsnis, suteikiamas studentams, studijuojantiems mokslinio ar techninio temą. Apskritai atsižvelgiant trejų iki penkerių metų, kad visiškai, šis laipsnis suteikia studentams matematinį ir mokslinį pagrindą, susijusį su jų pasirinktoje srityje. Baigus, studentai gauna įgūdžių ir žinių, reikalingų pradėti savo karjerą.

Kas yra Tarptautinės rinkodaros bakalauras? Ši programa pagrindinis dėmesys yra išmokyti studentus problemų sprendimo įgūdžius, kad galėtų sugalvoti sprendimų tarptautinės rinkodaros iššūkius ir kaip nustatyti ir patenkinti vartotojų poreikius. Jie taip pat sužinoti, kaip ieškoti galimybių, atsižvelgiant į rinkodaros. Studentai gali ištirti procedūras, politiką, metodus ir struktūras už sėkmingam ir produktyviam tarptautinių rinkodaros iniciatyvas. Įgūdžiai, kurie gali būti mokoma per kursinių ir praktinės patirties apima mokslinius tyrimus, pardavimo ir reklamos.

Absolventai, turintys tarptautinę rinkodaros laipsnį dažnai sėkmingai įgijo žinių ir patirties, kad jie labai vertingi potencialiems darbdaviams, todėl jiems konkurencingas kandidatus.

Uždirbti bakalauro 's laipsnį tarptautinės rinkodaros išlaidos gali skirtis nuo mokyklos į mokyklą. Vieta taip pat vaidina svarbų vaidmenį nustatant, kiek jūs turėsite mokėti vaidmenį. Tyrimai savo mėgstamą instituciją ir susisiekite su savo Priėmimo biuro geriau suprasti dalyvauja ir ar programa bus jums tinka išlaidas.

Įrengtas vertingų žinių ir profesinės patirties, įgytos užsidirbti bakalauro absolventai tapo labai ieškoma po darbdaviams. Jie gali siekti karjeros tarptautinio marketingo darbo, kaip rinkos tyrimų analitikai, viešųjų ryšių vadovams ar rinkodaros vadybininkai.Be šių pozicijų, absolventai panaudoti savo patirtį dirbti su įmonių mokslinių tyrimų ir suprasti vartotojų elgseną, kurti strategijas ir padėti organizacijoms Peržiūrėdami perspektyvą tikslinės auditorijos akis.

Yra daug institucijų, kurios siūlo kursus internetu. Tai puiki alternatyva studentams, kurie nori lankyti universitetą, kuris nėra lengvai prieinama. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.