Keystone logo
Austrija

Geriausi universitetai Bakalauras Programos į Austrija 2023

Įstaigų skaičius: 53
    • Krems an der Donau, Austrija

    Kremso tęstinio mokymo universiteto Intelektinės nuosavybės, žiniasklaidos ir inovacijų teisės centras daugiausia dėmesio skiria visuomenei aktualioms problemoms, kylančioms dėl nuolatinės technologijų pažangos, skaitmeninimo ir su tuo susijusių socialinių pokyčių. Pagrindinės tyrimų sritys yra tarptautinė, Europos ir Austrijos autorių teisių teisė, taip pat pramoninės nuosavybės teisės (prekės ženklas, dizainas ir patentas), žiniasklaidos teisė, duomenų apsaugos teisė, konkurencijos teisė ir inovacijų teisės skerspjūvio sritis. Atsižvelgiant į didėjantį skaitmeninimą ir tinklų kūrimą nacionaliniame ir tarptautiniame kontekste, gilios intelektinės nuosavybės, žiniasklaidos ir inovacijų teisės žinios ir supratimas yra pagrindinės pagrindinės kvalifikacijos. Atitinkamai, Centras siūlo specializuotas universitetines tęstinio mokymo programas, pritaikytas konkrečius praktinius reikalavimus. Centro tęstinio mokymo programos yra pagrįstos mokslinių tyrimų rezultatais ir orientuotos į aukštus atitinkamos praktikos kompetencijos reikalavimus.

    • 143, Austrija

    Šiandien viešoji politika išgyvena pasaulinę, daugiapakopę krizę. Kad būtų galima pasukti svarstykles saugesnės taikos, socialinio teisingumo ir aplinkos tvarumo link – kad būtų galima paminėti tik keletą – reikia novatoriško ir verslumo siekiant bendrojo gėrio. Daugiadisciplininės ir pasaulinės institucijos, atsidavusios atviros visuomenės vertybėms, kūrimas ir tvirtų bei lanksčių mokslinių tyrimų ir praktikos ryšių kūrimas yra vienas iš būdų reaguoti į tai, kas apskritai yra politinio elito nesugebėjimas spręsti aktualiausias mūsų laikų problemas. . Vidurio Europos universiteto Viešosios politikos katedra siūlo keturis viešosios politikos magistro laipsnius ir politikos mokslų filosofijos daktaro programos viešosios politikos kryptį. Studijų programos yra pritaikytos studentams iš viso pasaulio, ieškantiems karjeros viešajame, privačiame ir ne pelno sektoriuose vietos, nacionaliniu, Europos Sąjungos ir tarptautiniu lygiu. Sėkmingas dalyvavimas visuomenės labui šiuolaikiniame pasaulyje taip pat reikalauja geresnio, teisingesnio skirtingų perspektyvų vaizdavimo. Tuo tikslu DPP yra energingai įtraukianti, pritraukianti tiek studentus, tiek dėstytojus iš įvairių sluoksnių ir panaudojant įvairius žinių šaltinius. DPP studentai yra būsimi socialiniai ir politiniai verslininkai, pasirengę naujoviškai prisidėti prie svarbiausių XXI amžiaus viešosios politikos iššūkių sprendimo.

    • Linz, Austrija

    XXI amžiuje, kuriam būdingas vis spartesnis vystymasis, švietimas ir tolesnis mokymas yra vertingas ir svarbesnis nei bet kada anksčiau. Sudėtingi technologiniai ir ekonominiai klausimai bei didelė atsakomybė prieš aplinką pateikia įmonėms ir jų vadovams sprendimus, kurie priimami remiantis patirtimi, žiniomis ir kompetencija. Todėl būtinas mokymasis visą gyvenimą ir tolesnė profesinė kvalifikacija. Mokymo paslaugų teikėjų užduotis yra sukurti infrastruktūrą šioms tolesnio mokymosi galimybėms. 2006 m. įkurta KMU Akademie & Management AG šią atsakomybę žinojo nuo pat pradžių. Tačiau ji taip pat pripažino, kad dirbantys žmonės, norintys studijuoti neakivaizdiniu būdu, susiduria su dideliu iššūkiu – derinti darbą, šeimą ir studijas. Atsižvelgdami į šį reikalavimą, KMU Akademie atsakingi asmenys parengė nuo laiko ir vietos nepriklausomą nuotolinio mokymosi koncepciją. Nuo 2011 m. KMU Akademie , bendradarbiaudama su Middlesex universitetu, siūlo neakivaizdinius internetinius kursus, kurie atitinka būtent šiuos reikalavimus.

    • Graz, Austrija

    Mūsų studentų bendruomenę sudaro būsimi akademiniai specialistai ir pramonės vadovaujantys darbuotojai. Visos mūsų studijų programos sutelktos į pagrindines verslo sėkmės sritis. Aštuonios verslo ir technologijų bakalauro ir šešios magistrantūros programos organizuojamos laiku, kad būtų suderinamos su visu etatu. Be to, studentai gali pradėti neprofesionalų bakalauro studijų programą iš karto baigę vidurinę mokyklą, ruošdamiesi anksti pradėti karjerą.

    • Koper, Slovėnija
    • Salzburg, Austrija
    • + 4 Daugiau

    „Alma Mater Europaea“ yra nepriklausoma aukštojo mokslo institucija, kurios specializacija yra į karjerą orientuoto išsilavinimo teikimas karjeros stokojančiose studijų srityse. Mūsų studijų programos yra aktualios, šiuolaikiškos, tarpdisciplininės ir interaktyvios.

    • Palaiseau, Prancūzija
    • Vienna, Austrija
    • + 1 Daugiau

    This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

    • Rovereto, Italija
    • Trento, Italija
    • + 2 Daugiau

    Trento universitetas buvo įkurtas 1962 m. ir visada siekė sukurti sąjungą ir abipusį efektyvumą su Italijos ir užsienio institucijomis ir organizacijomis. 1982 m. Universitetas (iki tol privatus) tapo viešu, su statutu, garantuojančiu savivaldą.

    • Saint Pölten, Austrija

    St. Pölten taikomųjų mokslų universitetas, kuriame studijuoja daugiau nei 3700 studentų, yra pagrindinis Austrijos aukštojo mokslo sektoriaus veikėjas ir vienas svarbiausių darbdavių regione. Mūsų universitetas išsiskiria į ateitį orientuotu ir nuolat augančiu studijų programų skaičiumi, stipriu tarpdalykiniu bendradarbiavimu ir orientuotu į mokslinius tyrimus.

    • Vienna, Austrija

    Vienna Graduate School Of Finance (VGSF) yra finansų kompetencijos centras. Įsikūręs Vienoje (Austrija), jį įkūrė Pažangių studijų institutas (IHS), Vienos universitetas ir WU (Vienos ekonomikos ir verslo universitetas). Šios trys institucijos suvienijo pajėgas ir savo žinias, siekdamos sukurti centro Vienoje, siekdamos parengti tarptautiniu mastu pripažintus mokslinius tyrimus ir teikti konkurencinį doktorantūros studijas.

    • Espoo, Suomija
    • Delft, Olandija
    • + 11 Daugiau

    EIT RawMaterials Academy – SUMA siūlo studentams unikalią galimybę mokytis dinamiškoje aplinkoje, sutelkiant dėmesį į realaus gyvenimo iššūkius. EIT (Europos inovacijų ir technologijų instituto), Europos Sąjungos institucijos, suteiktas EIT ženklas yra kokybės sertifikatas, suteikiamas tik puikioms magistrantūros ir doktorantūros studijų programoms.

    • Espoo, Suomija
    • Stolberg (Rhineland), Vokietija
    • + 14 Daugiau

    EIT RawMaterials Academy – SINReM siūlo studentams unikalią galimybę mokytis dinamiškoje aplinkoje, sutelkiant dėmesį į realaus gyvenimo iššūkius. EIT (Europos inovacijų ir technologijų instituto), Europos Sąjungos institucijos, suteiktas EIT ženklas yra kokybės sertifikatas, suteikiamas tik puikioms magistrantūros ir doktorantūros studijų programoms.

    • Espoo, Suomija
    • Stolberg (Rhineland), Vokietija
    • + 14 Daugiau

    EIT RawMaterials Academy – EMerald siūlo studentams unikalią galimybę mokytis dinamiškoje aplinkoje, sutelkiant dėmesį į realaus gyvenimo iššūkius. EIT (Europos inovacijų ir technologijų instituto), Europos Sąjungos institucijos, suteiktas EIT ženklas yra kokybės sertifikatas, suteikiamas tik puikioms magistrantūros ir doktorantūros studijų programoms.

    • Espoo, Suomija
    • Stolberg (Rhineland), Vokietija
    • + 14 Daugiau

    EIT RawMaterials Academy – AMIS siūlo studentams unikalią galimybę mokytis dinamiškoje aplinkoje, sutelkiant dėmesį į realaus gyvenimo iššūkius. EIT (Europos inovacijų ir technologijų instituto), Europos Sąjungos institucijos, suteiktas EIT ženklas yra kokybės sertifikatas, suteikiamas tik puikioms magistrantūros ir doktorantūros studijų programoms.

    • Eisenstadt, Austrija

    Austrijoje įsikūrusi eLearning Academy for Communication siūlo novatoriškus nuotolinio mokymosi magistro studijas rinkodaros, vadybos ir komunikacijos srityse, kurias studentai gali studijuoti iš namų, bendradarbiaudami su Burgenlando taikomųjų mokslų universitetu ir jo mokymo įmone Austrian Institute of Management.

    • Salzburg, Austrija

    Z_GIS yra tarpdisciplininis geoinformatikos kompetencijos centras, integruojantis pagrindinius ir taikomuosius tyrimus su magistrantūros studijomis ir informavimo veikla. Taikydami novatoriškas erdvines koncepcijas ir metodikas, prisidedame prie mūsų visuomenės, verslo ir aplinkos valdymo.