Keystone logo
Egiptas

Geriausi universitetai Bakalauras Programos į Egiptas 2024

Įstaigų skaičius: 9
  • قسم أول 6 أكتوبر, Egiptas

  MSA universitetas studentams suteikia pirmąjį Didžiosios Britanijos aukštąjį mokslą Egipte ir Vidurio Rytų regione. Tai taip pat padeda jiems įgyti kūrybinių gebėjimų ir įsipareigojimų mokytis visą gyvenimą. Manome, kad mūsų studentai baigia turėdami išvystytus rašymo, analitinius ir bendravimo įgūdžius. MSA absolventai klesti ne tik dirbdami pirmąjį darbą, bet ir per visą savo karjerą.

  • Canal Mahmoudiah Street, Egiptas

  Pharos University In Alexandria yra įsipareigojęs atlikti savo vaidmenį plėtojant visuomenę, užtikrinant stabilią ir skatinančią aplinką švietimui ir moksliniams tyrimams. Universitetas siūlo išskirtines švietimo paslaugas, suteikdamas sąžiningas galimybes visiems studentams, kad jie galėtų pasiekti tvarų vystymąsi visose gyvenimo srityse, ir optimizuoti partnerystę su nacionalinėmis, regioninėmis ir tarptautinėmis bendruomenėmis lanksčioje sistemoje, leidžiančioje nuolat tobulėti ir išsaugoti bendruomenės vertybes. etika, neatsilikdama nuo mokslo ir technologijų raidos.

  • Km 22, Egiptas

  Newgiza University (NGU) yra daugiadisciplininis privatus universitetas Kaire, Egipte. Įsikūręs legendinėje Gizos plokščiakalnyje, vos kelios minutės nuo Didžiųjų piramidžių, NGU teikia pasaulinio lygio universitetinį išsilavinimą studentams vietos, regiono ir tarptautiniu mastu.

  • Gamaiet Ahmed Orabi, Egiptas

  Nuo to laiko Misr International University , esame įsipareigoję skirti akademinį skirtumą ir kokybišką išsilavinimą. Žvelgdamas į praėjusius metus, esu kupinas pasididžiavimo universiteto pasiekimais ir nuolatiniu intelektualinio, profesinio ir kūrybinio studentų tobulėjimo siekiu.

  • Beni Suef, Egiptas

  NUB buvo įkurtas Rytų Naujojo Beni Suef miesto centre, tiesiai Kairo-Beni Suefo kelyje. Akimirka, kai suvokėme, kiek dėmesio reikia švietimui, ypač Aukštutiniame Egipte, yra ta pati akimirka, kai supratome, kad mūsų svajonė sukurti NUB yra įgyvendinama. Universitetas yra vieta ugdyti jaunimą ir paruošti išsilavinusias kartas, kurioms galime patikėti savo mylimos tėvynės plėtrą.

  • Cairo, Egiptas

  Aukštasis inžinerijos technologijos ir verslo administravimo institutas yra įsipareigojęs pasiūlyti išskirtinę akademinę aplinką, padedančią studentams įgyti žinių, įgūdžių ir profesinės etikos konkuruoti vietoje, ir bendradarbiaudamas su Kanados universitetais, kad absolventai būtų kvalifikuoti dirbti regioniniu ir tarptautiniu mastu. tarptautiniu mastu. Institutas remia mokslinius tyrimus ir bendruomenės pasitikėjimo įgijimą.

  • Cairo, Egiptas

  Šiuolaikinė švietimo sistema mokinius vedė iš Korano mokyklų ir Al-Azharo, kai atsirado, nes buvo komitetų, kurie klajojo po šalį, norėdami aplankyti Korano mokyklas ir išsirinkti savitus mokinius prisijungti prie šiuolaikinių mokyklų, taip pat buvo pasirinkti prisijungti saviti Al-Azharo mokiniai. aukštųjų mokyklų, tačiau kai kuriems pasisekė prisijungti prie misijos, kurią Mohammedas išsiuntė studijuoti į Prancūziją.

  • El-Nahda, Egiptas

  Profesorius Ibrahimas Abouleishas (1937 - 2017) 1977 m. Įkūrė SEKEM - iniciatyvą, skatinančią tvarų vystymąsi ateities link, kur kiekvienas žmogus gali atskleisti savo individualų potencialą, kur žmonija gyvena kartu socialinėmis formomis, atspindinčiomis žmogaus orumą, ir kurioje vykdoma visa ekonominė veikla. vykdoma laikantis ekologinių ir etinių principų. Vykdydamas savo viziją, prof. Abouleishas 2009 m. Įsteigė Heliopolio darnaus vystymosi universitetą; pirmasis universitetas Viduriniuose Rytuose paskelbė tvarų vystymąsi pagrindiniu vadovu.

  • Cairo, Egiptas

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...