We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Jordanija

Geriausi universitetai Bakalauras Programos į Jordanija 2024

Įstaigų skaičius: 2
    • Amman, Jordanija

    Įkurtas 1991 m., Princess Sumaya University of Technology (PSUT) yra vienintelis privatus ir ne pelno siekiantis universitetas Jordanijoje. Jo savininkas yra Karališkoji mokslo draugija (RSS), svarbiausias taikomųjų tyrimų centras Jordanijoje. Kaip ir RSS, PSUT yra El Hassan mokslo miesto, esančio Amane, Jordanijoje, dalis. Pagrindinė PSUT misija yra mokyti studentus ir kvalifikuoti juos karjerai informacinių ir ryšių technologijų (IRT), elektronikos, kompiuterių inžinerijos, komunikacijos inžinerijos ir verslo srityse.

    • Balqa Governorate, Jordanija

    Al-Ahliyya Amman University yra pirmasis privatus universitetas, įsteigtas Jordanijos hašimitų karalystėje 1989 m. Aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministerijos dekretu. Universitetas duris atvėrė 1990 m. Jame buvo trys fakultetai, būtent Teisės fakultetas, Fakultetas Menų ir mokslų fakultetas bei Administracijos ir finansų mokslų fakultetas. Kitais metais buvo įsteigti Farmacijos ir medicinos mokslų fakultetas ir Inžinerijos fakultetas. 2001 m. AAU įkūrė Informacinių technologijų fakultetą ir 2005 m. Atidarė Slaugos fakultetą.