Keystone logo
Kataras

Geriausi universitetai Bakalauras Programos į Kataras 2024

Įstaigų skaičius: 4
  • Al Rayyan Municipality, Kataras

  Šiaurės vakarų Kataro studentai, dėstytojai, darbuotojai atstovauja beveik 60 tautybių. Mūsų absolventai prisijungia prie vis didėjančio kūrybingų, iniciatyvių Šiaurės Vakarų Kataro absolventų tinklo, taip pat dešimtys tūkstančių Šiaurės vakarų absolventų, vadovaujančių ir kuriančių vaidmenų visame pasaulyje.

  • Al Rayyan Municipality, Kataras

  Jau daugiau nei šimtmetį Carnegie Mellon universitetas metė smalsuolius ir aistruolius įsivaizduoti ir pristatyti svarbų darbą. Privatus, aukščiausio rango ir pasaulinis universitetas Carnegie Mellon nustato savo kursą su programomis, kurios įkvepia kūrybiškumą ir bendradarbiavimą.

  • Doha, Kataras

  Vykdydama dideles nacionalines investicijas į žmogaus vystymąsi ir iš dalies įgyvendindama Kataro nacionalinėje vizijoje 2030 išdėstytus švietimo tikslus, Kataro valstijos švietimo ir aukštojo mokslo ministerija įsteigė Kataro bendruomenės kolegiją (CCQ). CCQ tikslas yra suteikti įvairias švietimo galimybes, į kurias įeina: 2 metų akademinės programos, parengiančios studentus pereiti į ketverių metų universitetus, 2 + 2 akademinės programos, taip pat dvejų metų karjeros programos, skirtos šalies susitikimams. kritinius darbo jėgos ir darbo poreikius.

  • Doha, Kataras

  Džordžtauno universitetas Katare (GU-Q) yra papildoma Georgetown universiteto vieta, įsikūrusi Dohos švietimo mieste. Universitetas siūlo ketverių metų bakalauro studijų programą tarptautinių reikalų srityje, vedantį į bakalauro laipsnį užsienyje. Studentai turi galimybę pasirinkti vieną iš keturių didžiųjų bendrovių ir vieną iš trijų sertifikatų.