Keystone logo
Kazachija

Geriausi universitetai Bakalauras Programos į Kazachija 2024

Įstaigų skaičius: 15
  • Almaty, Kazachija

  Tarptautinis informacinių technologijų universitetas ( IITU ) yra vienintelis universitetas Kazachstane, gavęs ASIIN institucinę tarptautinę akreditaciją. Universitetas rengia naujos kartos IRT specialistus, išmanančius pramonės technologijas, pažangią vadybą, ekonomiką ir bendravimo įgūdžius.

  • Almaty, Kazachija

  Almaty University of Power Engineering and Telecommunications , pavadintas Gumarbeko Daukejevo vardu, yra vienas iš pirmaujančių technikos universitetų Centrinėje Azijoje. Ji teikia energetikos, telekomunikacijų, IT technologijų, kosmoso inžinerijos, robotikos ir dirbtinio intelekto studijas.

  • Taldykorgan, Kazachija

  Iljaus Žansugurovo vardu pavadintas Zhetysu universitetas yra didelis regioninis universitetas, kuriame klasikiniai principai derinami su šiuolaikinėmis švietimo programomis. Universitetas vystosi kaip daugiadisciplininis į naujoves orientuotas „Smart-university“ švietimo, mokslo ir auklėjimo srityje.

  • Nur-Sultan, Kazachija

  Pagrindinė universiteto funkcija yra dėstymas. Astana University dėsto pagal savo švietimo standartus, rengia šiuolaikinės darbo rinkos paklausius absolventus pirmaujančiose įvairių pramonės šakų įmonėse. Tarp Astana University absolventų daug dirba valstybės tarnyboje.

  • Almaty, Kazachija

  Kainar University , „Kainar Academy“ įpėdinis, yra viena iš pirmųjų naujos komercijos principais grindžiamų aukštojo mokslo institucijų nepriklausomame Kazachstane. Tai pirmasis privatus universitetas kaip daugiadalykė socialinės ir humanitarinės orientacijos aukštoji mokykla.

  • Kokshetau, Kazachija

  Abay Myrzakhmetov Kokshetau universitetas - tai aukštojo mokslo įstaiga, turinti aukštos kvalifikacijos personalą, pedagoginį potencialą, gerus materialinius ir techninius išteklius. Tai viena iš pirmaujančių aukštųjų mokyklų Kazachstane, teikianti licencijuotas švietimo paslaugas, atitinkančias šiuolaikinius darbo rinkos reikalavimus.

  • Karagandy, Kazachija

  Karagandos technikos universitetas yra viena iš pirmaujančių techninių aukštųjų mokyklų Kazachstane. Kasybos instituto įkūrimas buvo reikšmingas įvykis ne tik Karagandai, bet ir Centrinei Kazachstanui. Šiais laikais universitetas turi devynis fakultetus. Universitetas rengia daugiau nei 46 specialybių specialistus.

  • Nur-Sultan, Kazachija

  Kazakh National University Of Arts ( KazUniArt ) yra valstybinė aukštojo mokslo įstaiga Kazachstane. Kazakh National University Of Arts yra vienas prestižiškiausių Kazachstano universitetų, patogiai įsitaisęs tarp 90 geriausių šalies universitetų.

  • Almaty, Kazachija

  "Sankt Peterburgo profesinių sąjungų humanitarinio universiteto" Almatos skyrius gali įgyti rusų išsilavinimą Kazachstane. Almatos filialas yra vienas didžiausių, gerbiamų ir aukščiausio lygio specialistų rengimo centrų. Ji teisėtai tapo viena iš pirmaujančių Kazachstano Respublikos aukštųjų mokyklų.

  • Shymkent, Kazachija

  Pietų Kazachstano valstybinis universitetas, pavadintas M. Auezovo vardu, yra didžiausias ir įvairiausias Kazachstano Respublikos universitetas, regiono mokslo, švietimo, intelektinės, kultūros centras. Universitetas rengia visų ekonomikos, mokslo ir kultūros sektorių specialistus. regiono, respublikos ir pasaulio erdvės.

  • Ust'-Kamenogorsk, Kazachija

  Jau keturis dešimtmečius SARSEN AMANZHOLOV RYTŲ KAZAHSTANO UNIVERSITETAS buvo vienas iš pirmaujančių universitetų respublikoje ir SSRS. Universitetas yra aktyvus Eurazijos universitetų asociacijos narys.

  • Uralsk, Kazachija

  West Kazakhstan State University , pavadintas vieno pirmųjų Kazachstano Respublikos universitetų M.Utemisovo vardu, pasirašė Bolonskio deklaraciją, skirtą pasaulio švietimo erdvės formavimui.

  • Almaty, Kazachija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Almaty, Kazachija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Nur-Sultan, Kazachija

  Mokymai Eurazijos humanitariniame institute ( EAGI ) leidžia gauti prestižinį ir reikalaujamą nuolatinį ir ištęstinį išsilavinimą bei sumažinti bakalauro laipsnio specialybių terminus.