Keystone logo
Kinija

Geriausi universitetai Bakalauras Programos į Kinija 2024

Įstaigų skaičius: 36
  • Shanghai, Kinija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Beijing, Kinija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Karlsruhe, Vokietija
  • Suzhou, Kinija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Yulin, Kinija

  Yulin University (YLU) yra Yulino mieste, kuris yra vienas iš garsiausių Kinijos istorinių ir kultūrinių miestų, taip pat Valstybės taryba yra valstybės lygio energijos išteklių ir sunkiosios chemijos pramonės bazė. Universitetas, tiesiogiai pavaldus Šansi provincijos vyriausybei, siūlo platų programų spektrą, įskaitant inžineriją, vadybą, menus, mokslą, agronomiją ir teisę.

  • Beijing, Kinija

  Pekino informacijos mokslo ir technologijų universitetas (BISTU), susijungęs su dviem pirmtakais, Pekino mašinų institutu (BIM, prižiūrimu buvusios mašinų pramonės ministerijos) ir Pekino informacijos institutu (BIT, prižiūrimu buvusios Elektronikos pramonės ministerijos). , yra institucija, turinti gana išsamią informacinių mokslo ir technologijų akademinių disciplinų sistemą, kurią iš esmės remia ir prižiūri Pekino savivaldybė. Universitetas dabar turi penkis miestelius, taip pat statomą naują miestelį, kurio plotas yra daugiau nei 800 tūkstančių kvadratinių metrų. Pirmasis Naujojo miestelio statybos etapas iš esmės buvo baigtas 2020 m.

  • Chengdu, Kinija

  Chengdu University buvo oficialiai įsteigtas patvirtinus Kinijos Liaudies Respublikos švietimo ministerijai 1978 m., Tačiau mokyklos istorija tęsėsi šimtą metų. Tai yra universitetas, kurį kartu įsteigė Sičuano provincija ir Čengdu miestas, ir pagrindinis visapusiškas universitetas, kurį palaiko nacionalinis centrinis miestas Čengdu. Čia vyksta 2021 m. Čengdu FIFU pasaulio universiteto žaidynių atletų kaimas.

  • Shenyang, Kinija

  Shenyang Jianzhu University (originalus Šenjango architektūros ir statybos inžinerijos institutas), įsteigtas 1948 m., Yra vienintelis išsamus universitetas, kurio prioritetas teikiamas statybos inžinerijai ir architektūrai, taip pat daugiadalykis išsilavinimas, sutampantis tarp inžinerijos mokslo, pramonės, literatūros, administravimo, gamtos mokslas, agronomija ir teisė Liaoningo provincijoje.

  • Shanghai, Kinija

  Shanghai Business School (SBS), buvusi Centrinės vyriausybės Mokesčių administravimo mokyklos Rytų Kinijos skyrius, yra 60 metų mokykla, kurią tiesiogiai globoja Šanchajaus savivaldybės valdžia. Laikydamasi politikos, kuria siekiama neatsilikti nuo laiko ir naujų idėjų per pastaruosius šešis dešimtmečius, Shanghai Business School baigė dešimtis tūkstančių gerai kvalifikuotų politinių ir ekonominių lyderių visais lygiais tiek namuose, tiek užsienyje.

  • Chengdu, Kinija

  四川电影电视学院yra dėstomasis meno koledžas, kuriame ugdomi taikomosios kino ir televizijos žiniasklaidos profesionalai. Įsikūrusi Sičuane ir susidurianti su visa šalimi, ji siekia ugdyti visapusišką filmo moralės, intelekto, kūno kultūros, grožio ir darbo plėtrą. Taikomosios kino ir televizijos žiniasklaidos talentai, prisitaikantys prie pramonės pertvarkos ir plėtros, turintys tvirtų profesinių įgūdžių ir kupini naujoviškos dvasios. Mokykla daugiausia dėmesio skiria dieniniam bakalauro švietimui, atsižvelgdama į jaunesniųjų kolegijų išsilavinimą, ir laiku pradeda antrosios pakopos studijas. Dėmesys menui, dramai, filmams ir televizijai, koordinuotas meno, literatūros, inžinerijos, ekonomikos ir kitų disciplinų vystymas, kurio pagrindinis bruožas yra kino ir televizijos žiniasklaida, yra įsipareigojęs tapti taikomąja disciplina su išskirtiniais pranašumais, į taikymą orientuotais talentais mokymai, pasižymintys išskirtinėmis savybėmis, ir pramonė juos gerai vertina. Žmonių patenkintas aukšto lygio taikomosios dailės universitetas.

  • Changsha, Kinija

  Bangor College China (BCC) yra prestižinė jungtinė mokykla, kurią įkūrė Bangoro universitetas (BU) Velse (JK) ir Centrinis Pietų miškų ir technologijos universitetas (CSUFT) Hunano provincijoje, Kinijoje.

  • Meizhou, Kinija

  嘉应学院yra nuolatinis viešasis bakalauro universitetas, priklausantis Guangdongo provincijos jurisdikcijai; jis yra garsiame istoriniame ir kultūriniame Kinijos mieste, gimtajame maršalo Ye Jianying mieste, gerai žinomoje senoje revoliucinėje srityje, ir priklauso visai vietovei. į buvusią centrinės sovietinės zonos teritoriją.Meizhou miestas, Guangdongo provincija, turintis „gimtojo miesto, futbolo gimtojo miesto“ reputaciją ir pan. Mokykla verbuoja studentus iš 15 provincijų (miestų, rajonų), juose mokosi daugiau nei 28 000 nuolatinių ir beveik 11 000 suaugusiųjų. Šios disciplinos apima 11 disciplinų, įskaitant literatūrą, mokslą, inžineriją, teisę ir mediciną. Yra 8 provincijos lygio pagrindinės disciplinos ir 59 bakalauro laipsniai, iš jų 1 būdingas nacionalinis lygmuo, 1 nacionalinio lygmens išsamus reformos bandomasis majoras, 6 provincijos lygio pirmos klasės pagrindiniai, 2 provincijos lygio pagrindiniai pagrindiniai ir 10 provincijos Yra 7 provincijos lygio profesionalūs visapusiškų reformų pilotai, 3 provincijos lygio strateginiai besiformuojančios pramonės tipai ir 3 provincijos lygio taikomųjų talentų ugdymo demonstraciniai pagrindiniai specialistai.

  • Handan, Kinija

  邯郸学院yra viešoji dieninė bendrojo lavinimo kolegija, įsikūrusi Hendėjaus provincijos Handano mieste, nacionaliniame istoriniame ir kultūriniame mieste, puikiame turistų mieste, šventoje Tai Chi žemėje ir idiomų užuominų sostinėje.邯郸学院prisiima pagrindinę užduotį ugdyti moraliai žmones, laikosi paslaugų orientacijos „paremtas Handanu, tarnauja visuomenei, paveldi kultūrinį išsilavinimą ir integruoja pramonę“ ir visapusiškai įgyvendina „harmoningos aplinkos kūrimą, daugiausia dėmesio skiriant turinio konstravimui, pagrindinis dėmesys skiriamas bendradarbiavimo naujovėms ir savybių pasižymėjimas. Pagrindinė „Kelio“ strategija paskatino spartų mokyklos karjeros vystymąsi. Mokykloje yra 1 būdingas pagrindinis nacionalinis lygmuo, 1 nacionalinio lygio pirmos klasės kursas, 3 provincijos lygio pagrindinės plėtros disciplinos, 7 provincijos lygio pirmosios klasės specialybės, 4 provincijos lygio pirmos klasės kursai, 27 nacionalinės ir provincijos kokybės kursai inžinerijos projektai, provincijos lygmeniu. Yra 4 mokymo demonstravimo centrai, kurie per pastaruosius du užsiėmimus laimėjo 8 mokymo pasiekimų apdovanojimus, 7 provincijos lygio mokslinių tyrimų platformos, 11 savivaldybės lygio mokslinių tyrimų platformų ir 46 provincijos ir aukštesnio lygio apdovanojimai. įskaitant Hebėjaus provincijos mokslo ir technologijų pažangos apdovanojimą.

  • Wuhan, Kinija

  Hubei University , esantis Vidurinės Kinijos Hubei provincijos sostinėje Uhane, yra pagrindinis visapusiškas universitetas, kurį kartu administruoja Hubei provincijos vyriausybė ir Kinijos švietimo ministerija, apimantis meną, istoriją, filosofiją, mokslą, inžineriją, ekonomiką, teisę, valdymą švietimas, žemės ūkis ir medicina, medžiagų mokslų ir chemijos disciplinos užima 1 proc. aukščiausią vietą ESI pasaulyje.

  • Huainan, Kinija

  Anhui University of Science and Technology (AUST) buvo įkurtas 1945 m. Tai yra ankstyviausia inžinerijos kolegija Anhui provincijoje ir vienas iš dviejų ankstyviausių Kinijos universitetų, vykdantis aukštąjį kalnakasybos mokslų išsilavinimą. Ją kartu stato Anhui provincijos vyriausybė ir valstybinė darbuotojų saugos administracija. Tai taip pat yra vienas iš 100 universitetų vidurio ir vakarų Kinijoje, kuriuos remia Nacionalinis aukštojo mokslo atjauninimo planas.

  • Xi'an, Kinija

  Xi'An University of Technology (XUT) yra išsamus valstybinis universitetas, daugiausia susijęs su mokslu ir technologijomis, kurį bendrai pastatė Šaansi provincija ir centrinė vyriausybė. Mūsų universitetas buvo įkurtas 1949 m. Ir iki šiol turi 64 metus. Mūsų universitetas aktyviai tyrinėjo tarptautinio švietimo bendradarbiavimo ir mainų būdus, kuriais siekiama, kad daugiau studentų galėtų priimti įvairiapusį tarptautinį švietimą ir mokymą. Mes taip pat teigiamai propaguojame anglų ir kinų dvikalbius mokymo metodus, kad atitiktų talentų internacionalizavimo reikalavimus.