Keystone logo
Kirgizija

Geriausi universitetai Bakalauras Programos į Kirgizija 2024

Įstaigų skaičius: 4
  • Jalal-Abad, Kirgizija

  Jalal-Abad valstybinis universitetas yra viešoji įstaiga, skirta teikti aukštąjį išsilavinimą šiose srityse: elektronika, energetika; statybos; švietimas; agropramoninis kompleksas. Universitetas labai vertina dorų idealų ir viso asmens ugdymo sampratos propagavimą.

  • Bishkek, Kirgizija

  Nuo pat įkūrimo Kirgizijos Turkijos Mano universitetas svarsto galimybę atlikti kvalifikuotas edukacines studijas Turkijos respublikose tarp pagrindinių savo pareigų. Mūsų universitetas siekia padėti Turkijos jaunimui, turinčiam modernią ir šiuolaikišką švietimo sistemą, turinčią bendrą supratimą, ugdyti sąmoningus, savarankiškus, atsakingus asmenis.

  • Bishkek, Kirgizija

  Kyrgyz State Technical University , pavadintas po I. Razzakov ( KSTU ), yra inžinerijos mokslo Kirgizijos flagmanas. Universitetas rengia aukštos kvalifikacijos įvairių sričių specialistus mūsų respublikai, artimiems ir tolimiems užsieniams.

  • Bishkek, Kirgizija

  University Of Central Asia ( UCA ) yra privatus pasaulietinis ne pelno siekiantis universitetas. University Of Central Asia misija yra skatinti socialinę ir ekonominę Centrinės Azijos plėtrą.