Keystone logo
Libanas

Geriausi universitetai Bakalauras Programos į Libanas 2024

Įstaigų skaičius: 10
  • Jdeideh, Libanas

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Beit El Chaar, Libanas

  Notre Dame universitetas-Louaize'as (NDU), svarbiausia ne pelno siekianti katalikiškoji Libano aukštojo mokslo įstaiga ir vienintelis Libano universitetas, kuris perima Amerikos laisvųjų menų švietimo modelį, su malonumu praneša, kad jį akreditavo Naujosios Anglijos aukštojo mokslo komisija Švietimas (NECHE), anksčiau žinomas kaip Naujosios Anglijos mokyklų ir kolegijų asociacijos (NEASC) Aukštųjų mokyklų komisija (CIHE).

  • Souq El Gharb, Libanas

  Į ateitį orientuota aukštojo mokslo institucija University Of Balamand įgalina tiek mokslininkus, tiek absolventus užduoti netradicinius klausimus ir tarpdisciplinines ribas, kad būtų išsaugota minties laisvė ir praturtintas tarpkultūrinis dialogas Libane ir arabų pasaulyje.

  • Mount Lebanon Governorate, Libanas

  Lebanese University sukūrimas buvo idėja, pirmą kartą paminėta buvusio užsienio reikalų ministro Hamido Frangieho kalboje per 1948 m. Gruodžio 11 d. Beirute vykusios Trečiosios UNESCO konferencijos uždarymo ceremoniją, kurios metu jis sakė: „Libanas tikisi pamatyti Lebanese University turinčio UNESCO dvasią, sukūrimą "

  • Damour, Libanas

  Universiteto pagrindinė vizija yra rodyti pavyzdį švietimo kokybės, akademinio vientisumo ir mokslinių tyrimų srityje. MUBS yra pasiryžęs kurti sąžiningus pasaulio lyderius, kurie yra pavyzdingi savo moralinės, profesinės ir švietimo kompetencijos srityje.

  • Mazraat El Daoudiyeh, Libanas

  Phoenicia University (PU) yra ne pelno siekianti, privati ir nektektinė oficialiai licencijuota aukštojo mokslo įstaiga. Universitetą sudaro šeši kolegijos: Architektūros ir dizaino, Menų ir mokslų, Verslo, Inžinerijos, Teisės ir politikos mokslų bei Visuomenės sveikata. PU miestelis yra Zahrani rajone, Libano pietinėje gubernatorijoje, tik 40 minučių kelio automobiliu nuo Beiruto tarptautinio oro uosto. Šiuo metu PU laikoma viena sparčiausiai besivystančių aukštojo mokslo įstaigų šalyje.

  • Beirut, Libanas

  Nuo pat įkūrimo 1960 m. BAU įsipareigojo siūlyti puikias švietimo programas ir suteikti visapusišką aplinką akademiniam kūrybiškumui ir lyderystės įgūdžių ugdymui, diegiant socialinės atsakomybės sampratą, kartu gerbiant įvairovę ir daugiakultūrį supratimą.

  • Ghobeiry, Libanas

  USAL teikia kokybinį akademinį išsilavinimą ir skatina mokslinius tyrimus. Tai skatina intelektualinį, mokslinį, socialinį, kultūrinį ir sportinį potencialą studentams. Tai prisideda prie jaunosios kartos, turinčios žinių, patirties, profesionalumo ir etikos, formavimosi. Jos absolventai yra humaniški ir mokslingi, gebantys prisitaikyti prie šiuolaikinės visuomenės ir kvalifikuoti naudoti savo įgūdžius ir talentus, kad patenkintų vietos ir pasaulinės darbo rinkos poreikius.

  • Mechref, Libanas

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Lebanon Online, Libanas

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...