Keystone logo
Lietuvos Respublika

Geriausi universitetai Bakalauras Programos į Lietuvos Respublika 2023

Įstaigų skaičius: 22
  • Klaipėda, Lietuvos Respublika

  1991 m. sausio 1 d. yra oficiali Klaipėdos universiteto veiklos pradžios diena. Tai data, kuri Klaipėdos miestui suteikė universitetinio miesto statusą ir atvėrė daugiau galimybių Vakarų Lietuvos regionui ir jo gyventojams siekti universitetinio išsilavinimo ir mokslo karjeros.

  • La Rochelle, Prancūzija
  • Athens, Graikija
  • + 4 Daugiau

  EU-CONEXUS – Europos pažangaus miesto pakrančių tvarumo universitetas – tai tvirta devynių universitetų, plėtojančių mokslą ir inovacijas į pažangaus miesto pakrantės tvarumo (SmUCS) kompetencijos centrą, partnerystė. EU-CONEXUS – Europos pažangaus miesto pakrančių tvarumo universitetas propaguoja bendras Europos vertybes ir sustiprintą Europos tapatybę, suburdamas naują europiečių kartą, galinčią bendradarbiauti ir dirbti skirtingose Europos kultūrose, skirtingomis kalbomis ir tarpvalstybiniu mastu.

  • Kaunas, Lietuvos Respublika

  Atraskite gyvenimą formuojančių patirčių vietą unikalioje liberalioje atmosferoje, energingoje kūrybingoje darbo aplinkoje ir įvairioje įkvepiančių studentų ir mokslininkų bendruomenėje.

  • Klaipėda County, Lietuvos Respublika

  Lietuvos verslo kolegija (LVK) – moderni, atvira visuomenei ir nepriklausoma aukštoji mokykla, įkurta 1994 m., rengianti socialinių ir fizinių mokslų profesionalus, orientuotus į Lietuvos ir Europos darbo rinką. LTVK – tai perspektyvios karjeros galimybės, tarptautiniai mainai, studentams būdingas laisvalaikis. Misija. Lietuvos verslo kolegija pasiryžusi rengti kūrybingus, kvalifikuotus specialistus, sudaryti sąlygas mokytis visą gyvenimą, suteikdama profesinio bakalauro laipsnį, atlikti taikomuosius tyrimus, būtinus regionų plėtrai. Vizija. Lietuvos verslo kolegija – inovatyvi, skaidri, socialiai aktyvi ir atsakinga aukštoji mokykla, pripažinta tarptautiniu mastu, įvairiapusė darbo rinkos raidai, pasirengusi tenkinti visuomenės poreikius.

  • Kaunas, Lietuvos Respublika

  Kauno taikomųjų mokslų universitetas (lietuviškai - „ Kauno Kolegija kolegija“) yra viešoji daugiadalykė aukštojo mokslo įstaiga, įsikūrusi Lietuvoje (vienoje iš trijų Baltijos šalių), teikianti inžinerijos, technologijos, socialinių mokslų, humanitarinių mokslų, menų, medicinos ir sveikatos srities išsilavinimą. mokslai. Tai siūlo platų bakalauro studijų programų spektrą su praktiniu šališkumu maždaug 5500 studentų, studijuojančių 4 fakultetuose.

  • Kaunas, Lietuvos Respublika

  Universitetas yra didžiausia biomedicinos mokslų aukštoji mokykla Lietuvoje, sėkmingai integruojanti studijas, mokslinius tyrimus ir klinikinę praktiką. LSMU sudaro dvi pagrindinės akademijos: Medicinos akademija ir Veterinarijos akademija.

  • Vilnius, Lietuvos Respublika
  • Kaunas, Lietuvos Respublika
  • + 1 Daugiau

  Sveiki atvykę į Vilniaus universitetą – seniausią ir didžiausią Lietuvos aukštąją mokyklą. Nuo pat įsikūrimo XVI amžiuje Vilniaus universitetas, kaip neatsiejama Europos mokslo ir kultūros dalis, įkūnija klasikinio universiteto sampratą bei studijų ir mokslo vienybę.

  • Kaunas, Lietuvos Respublika

  Šv. Ignaco Lojolos kolegija yra nevalstybinė katalikiška aukštoji mokykla, kurioje siekiama vykdyti mokslą ir verslą integruojančias studijas vadovaujantis jėzuitiška Šv. Ignaco ugdymo paradigma.

  • Kaunas, Lietuvos Respublika

  Kaunas University of Technology , KTU yra vienas didžiausių technologinių universitetų Baltijos šalyse. Žinomas dėl savo sąsajų su verslu, lyderystės mokslinių tyrimų srityje, lanksčių tarpdisciplininių studijų programų ir nepamirštamos studijų patirties, KTU greitai siekia tapti geriausiu studijų pasirinkimu.

  • Vilnius County, Lietuvos Respublika

  Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija (toliau – VTDK) didžiausia inžinerijos mokslų ir menų studijų krypčių kolegija Lietuvoje. Kolegijoje rengiami specialistai, turėsiantys prisiimti atsakomybę už Lietuvos ateitį – tvarios visuomenės nariai. Kolegija susiformavo 2008 m. liepos 23 d. Vilniaus technikos kolegiją prijungus prie Vilniaus statybos ir dizaino kolegijos (nuo 2008 m. rugsėjo 1 d. pavadinimas pakeistas į Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija).

  • Šlienava, Lietuvos Respublika

  Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija savo ištakas skaičiuoja nuo 1927 m. kai Alytuje buvo įsteigta Aukštesnioji miškų mokykla. 1939 m. mokykla buvo perkelta į Vilnių, o 1963 m – į Girionis (Kauno raj.). Sovietmečiu mokykla reorganizuota į miškų technikumą, o Lietuvai atgavus nepriklausomybę, vėl tapo aukštesniąja miškų mokykla.

  • Klaipėda, Lietuvos Respublika
  • Vilnius, Lietuvos Respublika
  • + 1 Daugiau

  SMK Taikomųjų mokslų universitetas – inovacijomis ir kokybe grįsta aukštojo mokslo įstaiga, įsikūrusi Lietuvos sostinėje Vilniuje ir uostamiestyje prie Baltijos jūros Klaipėdoje. 2018 metais SMK atidarė naują miestelį antrajame pagal dydį Lietuvos mieste Kaune. 1994 m. įkurta SMK išaugo į patį aukščiausią vietą Lietuvos privačių kolegijų reitinguose ir šiuo metu yra didžiausia privati aukštoji mokykla Lietuvoje.

  • Kaunas, Lietuvos Respublika

  Lithuanian Sports University ( LSU ) didžiuojasi esąs vienintelis specializuotas universitetas Lietuvoje, jau daugiau nei aštuonis dešimtmečius vienijantis judesio ir sporto mokslą.

  • Vilnius, Lietuvos Respublika

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kaunas, Lietuvos Respublika

  QS World University Rankings reitinguojamas kaip šalies lyderis pagal savo tarptautiškumą, VDU yra vienintelė valstybinė aukštoji mokykla Lietuvoje ir viena iš nedaugelio regione, kurioje teikiamas platus laisvųjų menų išsilavinimas. Tai reiškia, kad studentai gali laisvai keisti ir organizuoti savo tvarkaraštį, vienos krypties pagrindinę, kitos kryptį, keliauti į užsienį tarptautinių mainų būdu ir pasiruošti toms kelionėms išklausę kokius nors iš 30 užsienio kalbų kursų. Kaip pasaulinių akademinių tendencijų atspindys, vis daugiau paskaitų (atskiri kursai ir net visos studijų programos) dėstomos anglų kalba, daugelis jų – profesorių iš užsienio. VDU siūlo bakalauro ir magistro studijų programas, kurios dėstomos tik anglų kalba. Kiekvieną semestrą universitete susirenka spalvinga tarptautinė bendruomenė, vienijanti atstovus iš beveik 80 pasaulio šalių.