Keystone logo
Malaizija

Geriausi universitetai Bakalauras Programos į Malaizija 2024

Įstaigų skaičius: 32
  • Kuala Lumpur, Malaizija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Ulu Tiram, Malaizija

  Koledžas oficialiai pradėjo veikti 2001 m. Sausio mėn. Kukliame 6 aukštų biurų pastate, esančiame Johor Bahru miesto centre. Šiandien ji išaugo į vieną iš pirmaujančių Pietų Malaizijos kolegijų, kuriančių reikšmingus studentų pasiekimus apskaitos, vadybos, teisės ir ikimokyklinio (A lygio) švietimo srityje.

  • George Town, Malaizija

  Pirmoji „Penang“ privati ne pelno siekianti aukštojo mokslo įstaiga, priklausanti Wawasan švietimo fondui, yra įsipareigojusi teikti švietimą ir mokymą jauniems studentams, kad jie atitiktų pramonės ir bendruomenės poreikius. Tai klesti dėl bendruomenės pasitikėjimo ir stipriųjų programų, darbuotojų ir studentų priežiūros.

  • Kota Bharu, Malaizija

  Twintech International University College Of Technology (TWINTECH) datuojamas 1993 m., Kai jį įkūrė garbingas Allahyarhamo senatorius profesorius Datukas dr. Ismailas Md. Sallehas, kur universiteto koledžas anksčiau buvo žinomas kaip „Twintech“ technologijos institutas.

  • Petaling Jaya, Malaizija

  The One Academy yra MQA akredituota kolegija, turinti MSC statusą, oficialiai susijusi su gerbiamų dizaino universitetais ir kolegijomis visame pasaulyje.

  • George Town, Malaizija

  SENTRAL College Penang malonumu vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį teikiant aukštojo mokslo programas, kad būtų patenkinti įvairūs dabartinių besimokančiųjų, norinčių įgyti visame pasaulyje pripažintą kvalifikaciją, siekiant savo karjeros tikslų, poreikiai.

  • Cyberjaya, Malaizija

  Pusę pasaulio gyventojų sudaro jaunesni nei 25 metų jaunuoliai. Nedaugelis dalyvauja priimant sprendimus, turinčius įtakos jų gyvenimo būdui, norams, interesams ir ateičiai.

  • Perak, Malaizija

  Malaizijos Universiteto sultonas Azlanas Šahas (USAS) iš pradžių buvo žinomas kaip Kolej Islam Darul Ridzuan (KISDAR). Jį 1999 m. Įsteigė Perako Islamo religinė taryba ir Malajų muitinė ir įregistravo Perako Islamo religiniame departamente pagal Mokyklų kontrolės įstatymą - Islamo religinės mokyklos 1996 m.

  • Kuala Lumpur, Malaizija

  Pagrindinis Malaizijos universiteto koledžas, kurio specializacija yra verslas, kulinariniai menai, komunikacijos ir žiniasklaidos menai, svetingumo, turizmo ir paslaugų industrijos, pabrėžia patirtinį mokymąsi.

  • Kuala Lumpur, Malaizija

  Elite International College (EIC) yra privati švietimo įstaiga, visiškai priklausanti Pietryčių Azijos akademijos Sdn Bhd. Strategiškai įsikūręs Kvala Lumpūro auksinio trikampio centre ir centriniame verslo rajone, EIC yra lengvai pasiekiamas vietos ir tarptautinėms bendruomenėms įvairiomis transporto priemonėmis. .

  • Kuala Lumpur, Malaizija

  Įkurta 1987 m., Išankstinio aukštojo mokslo koledžas (ATC koledžas) įtvirtino meistriškumo tradiciją, palengvindamas daugelio absolventų įspūdingumą ir pasaulinės klasės rezultatus.

  • Kampung Kubang Sawa, Malaizija

  Mokymasis AEU neturi ribų, o mūsų galimybės nėra ribojamos geografijos.

  • Ipoh, Malaizija

  Taj International College (TIC), įsteigtas 1996 m., Daugiausia dėmesio skiria žmogiškojo kapitalo plėtrai, pasitelkdamas visišką švietimą, profesinį mokymą ir tobulinimą, e. Mokymąsi ir su IRT susijusius sprendimus bei švietimo konsultacijas.

  • Petaling Jaya, Malaizija

  „Vatel“ turi 50 svetingumo vadybos mokyklų, esančių Europoje, Amerikoje, Azijoje ir Afrikoje.

  • Petaling Jaya, Malaizija

  1988 m. Tetsuo Saito įkūrė „Saito“ grafinio dizaino akademiją. Jis iš tikrųjų norėjo išmokyti japonų kalbos ir kultūros grožio. Vietoj to, turėdamas nepaprastą verslumo instinktą, ponas Saito sudarė pirmąjį Malaizijos grafinio dizaino diplomą, iš tikrųjų „Saito“ akademija tapo vietos dizaino švietimo pradininkais.