Keystone logo
Omanas

Geriausi universitetai Bakalauras Programos į Omanas 2024

Įstaigų skaičius: 8
  • Muscat, Omanas

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Seeb, Omanas

  Inžinerijos koledžas, anksčiau žinomas kaip Caledonian College Of Engineering , buvo įkurtas 1996 m. Pirmasis privatus inžinerijos koledžas Omano sultonate. Jis siūlo inžinerijos bakalauro (UG) ir magistro studijų programas, atitinkančias tarptautinius standartus, o UG programas yra akreditavusios IET (JK) ir CIOB (JK); instituciją akreditavo OAAA (Omanas)

  • Sohar, Omanas

  Taikomųjų mokslų kolegija - Soharas yra vienas iš šešių kolegijų prie Aukštojo mokslo ministerijos, įkurtas 1990 m., Įsikūręs Soharo mieste, Šiaurės Albatinos gubernatorijoje. Kolegijų vizija yra vaidinant gyvybiškai svarbų vaidmenį pristatant Omaną kaip besivystančią tautą, prisidedant prie taikomųjų mokslų srities ir plėtojant žinių bendruomenę, o tai patvirtina Omano kultūros normos.

  • Muscat, Omanas

  Scientific College of Design yra privati aukštojo mokslo meno ir dizaino įstaiga, įsikūrusi Maskate, Omano sultonate. Kolegija, įsteigta ministro dekretu ir reguliuojama Aukštojo mokslo ministerijos, oficialiai pradėjo savo akademines programas ir paslaugas 2004 m. Spalio mėn. Kolegiją valdo patikėtinių taryba, kuriai vadovauja Privačių universitetų ir kolegijų generalinis direktoratas.

  • Sohar Port, Omanas

  International Maritime College (IMCO) yra unikali kolegija Omane, Persijos įlankos bendradarbiavimo tarybos šalyse ir už jos ribų. IMCO buvo įsteigta 2005 m. Balandžio 24 d. Ir priklauso Omano vyriausybei (ASYAD).

  • Sur, Omanas

  Sur University College (SUC) buvo įkurta 2001 m., Patvirtinus Aukštojo mokslo tarybos užsakymo numerį MHE / MO / 2001/3/211. Kolegija taip pat įregistruota kaip ribotos atsakomybės bendrovė (LLC) Omano prekybos ir pramonės rūmuose pagal puikią kategoriją, kurios komercinis rekordas: 4/10194/4. Tai viena iš Mubarak Bahwan įmonių grupei priklausančių bendrovių.

  • Muscat, Omanas

  Čia mes žinome, kad jūsų galimybės turizmo ir svetingumo pramonėje yra begalinės. Mūsų vaidmuo yra padėti jums juos realizuoti. Nesvarbu, ar ieškote trumpų kursų savo profesiniam tobulėjimui tobulinti, ar dėstomo diplomo, ar galimybės studijuoti bakalaurui, rasite tinkamą galimybę, kuri atitiktų jūsų poreikius ir sužadintų jūsų vaizduotę.

  • Muscat, Omanas

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...