Keystone logo
​Abkhazian State University

​Abkhazian State University

​Abkhazian State University

Įvadas

Valstybinis Abchazijos universitetas buvo įkurtas remiantis Sukhumo valstybiniu pedagoginiu institutu, kuris buvo atidarytas 1932 m.

SU dėstytojai ir studentai aktyviai dalyvauja daugelyje tarptautinių mokslinių ir kūrybinių forumų. Panašūs renginiai reguliariai rengiami Abchazo valstybiniame universitete. ASU studentams ir paskaitoms (сотрудники) buvo leista kelti kvalifikaciją, tęsti mokslą aukštojoje mokykloje ir doktorantūroje bei ginti disertacijas.

Nuo 2006 m. ASU turi autonominio nacionalinio universiteto statusą, kuris yra Abchazijos Respublikos įkūrėjas. Tai atvėrė naujas galimybes plėtoti edukacinę ir mokslinę universiteto veiklą.

Universiteto veikla grindžiama visuotiniais ir besivystančiais švietimo principais, išsaugant pagrindinį švietimo pobūdį, aktyviai diegiant naujoviškas technologijas. Jo tikslas - integruoti ASU į pasaulinę švietimo erdvę, užtikrinant visišką jos dalyvavimą tarptautinėse programose, siekiant užmegzti tiesioginius ryšius ir sąveiką su užsienio šalių mokslo ir švietimo institucijomis.

Iki šiol Abchazo valstybiniame universitete yra:

8 fakultetai, Meno katedra / priešpiečiai ir 42 katedros, kuriose įvairiose srityse vykdoma mokymo sistema: bakalauro, specialiosios, magistrantūros ir antrosios pakopos studijos;

Daugiau nei 3000 studentų, įskaitant tarptautinius studentus;

kelios disertacijos tarybos;

prioritetinės tyrimų sritys yra matematika, biologija, ekologija, Abchazų studijų ciklas, archeologija, pedagogika.

Vietos

  • Sokhumi

    Sokhumi, Afganistanas

    Klausimai