Keystone logo
愛知工科大学

愛知工科大学

愛知工科大学

Įvadas

愛知工科大学turi galią („motyvaciją“ ir „motyvaciją“), reikalingą ugdymo tikslui „savarankiškumas ir svajonių įgyvendinimas“ pasiekti mokantis bendradarbiaujant, kai žmonės susiduria vienas su kitu, kad diskutuotų, bendrautų, suprastų ir mokytųsi mokydami. Mes priimame platų ratą žmonių, kurie turi motyvaciją augti patys ir pagrindinius akademinius gebėjimus (matematinio tyrimo gebėjimus, skaitymo gebėjimus, mokslinio mąstymo sugebėjimus), įgydami „žmogiškumo“ ir „sugebėjimo“).

Matematinė tiriamoji galia:
Studentai vidurinėje mokykloje privalo laikyti ir įgyti matematikos dalykų grupę, galinčią išsiaiškinti problemos ypatybes, panaudoti atitinkamas matematikos žinias ir loginius gebėjimus bei išspręsti problemą.

Skaitymo gebėjimas:
Studentai vidurinėje mokykloje privalo mokytis japonų ir anglų kalbų, gebėdami suprasti, naudoti ir apmąstyti japonų ar anglų kalbos vadovėlius.

Mokslinis mąstymas:
Studentai vidurinėje mokykloje privalo mokytis ar įgyti chemijos ar fizikos, gebėdami panaudoti mokslo žinias, išsiaiškinti problemas ir padaryti įrodymais pagrįstas išvadas.

Vietos

  • Gamagori

    愛知県蒲郡市西迫町馬乗50-2, 443-0047, Gamagori

    Klausimai