Keystone logo
Austin College

Austin College

Austin College

Įvadas

Austin College yra privati, gyvenamoji, bendrojo lavinimo kolegija, skirta laisvųjų menų ir mokslų bakalauro studentams šviesti. Taip pat siūlomos pasirinktos ikiprofesionalios programos ir absolventų mokytojų rengimo programos. Austin College tęsia santykius su bažnyčia. Ji yra įsipareigojusi paveldui, kuris vertina asmeninį augimą, teisingumą, bendruomeniškumą ir tarnystę. Austin College išsilavinimas pabrėžia akademinį meistriškumą, intelektinį ir asmeninį vientisumą ir dalyvavimą bendruomenės gyvenime. Taigi Austin College patvirtina bendruomenės, kuri dėl savo dydžio, įvairovės ir programų skatina gyvą intelektualinį ir socialinį skirtingos kilmės, patirties, įsitikinimų, pasiekimų ir tikslų asmenų sąveiką, svarbą; programa, nediskriminuojanti dėl religijos ar įsitikinimų, lyties, lytinės tapatybės, seksualinės orientacijos, tautinės ar etninės kilmės, fizinės negalios, amžiaus ar ekonominės padėties; fakultetas, kuris pripažįsta dėstymą, kurį palaiko aktyvus įsipareigojimas siekti profesinio tobulėjimo ir tobulėjimo, kaip pagrindinę jo atsakomybę; atsidavusių besimokančiųjų studentų grupė, aktyviai dalyvaujanti kolegijos programose ir tarnaujanti didesnei bendruomenei; mandagumo ir pagarbos klimatas, skatinantis nemokamus tyrimus ir atvirą idėjų reiškimą; nesektantinis išsilavinimas, skatinantis vertybių tyrinėjimą ir plėtrą, suvokiant pasaulio religines, filosofines ir kultūrines tradicijas.

Austin College misija yra šviesti laisvųjų menų ir mokslų studentus, kad jie būtų paruošti atlyginančiai karjerai ir visaverčiam, angažuotam ir prasmingam gyvenimui.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Sherman

    North Grand Avenue,900, 75090, Sherman

    Klausimai