Keystone logo
Austin College Departamentų apdovanojimų programa
Austin College

Departamentų apdovanojimų programa

Sherman, Jungtinės Amerikos Valstijos

0 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Katedros pagyrimų programa yra skirta iššūkiui aukštesniems studentams paskutiniaisiais bakalauro studijų metais pasinaudoti savo drausmės mokymais, kad būtų galima gilintis į pagrindinę temą. Programa pabrėžia nepriklausomą tyrimą ir baigiasi baigiant bakalauro darbą ar specialų tyrimų projektą. Paprastai suteikiamas vieno ar dviejų kursų kreditas (kuris gali apimti sausio mėnesio kursą). Jei tai pateisinama projekto pobūdžiu, gali būti suteikta įskaita už tris kursus, įskaitant sausio mėn. Terminą. Darbą studentas turi apginti žodinio egzamino metu, kurį administruoja studento darbo komisija. Darbo komitetą sudaro trys dėstytojai; du nariai turi būti iš studento specialybės, o trečiasis iš studento specialybės. Kai kuriais atvejais konkretiems skyriams keliami papildomi dalyvavimo programoje reikalavimai. Sėkmingai baigus programą „Departamentų pagyrimai“, studento diplomas nurodomas kaip „Apdovanojimai (disciplinoje ar srityje)“.

Priėmimas į programą yra tik pakviestas ir yra skirtas studentams per tris semestrus. Jokiu būdu nebus atsižvelgiama į studentus, kuriems iki studijų baigimo liko mažiau nei penki mėnesiai. Departamentas ar programos pirmininkas gali pakviesti studentą, turintį puikų mokslinių tyrimų potencialą ir atlikusį išskirtinį pagrindinį bei kitų kursų skirtumų lygį, dalyvauti katedros pagyrimo programoje.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Politikos bakalauras: filosofija ir ekonomika
    • Rome, Italija
  • Pasaulinių studijų bakalauras
    • Waukesha, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Socialinės ir ekonominės plėtros politikos mokslų bakalauras
    • Chicago, Jungtinės Amerikos Valstijos