Keystone logo
Academia de Studii Economice din Moldova

Academia de Studii Economice din Moldova

Academia de Studii Economice din Moldova

Įvadas

Nuo 1991 m., Nepriklausomybės paskelbimo metų, Moldovos Respublika pradėjo sunkų politinių, ekonominių ir socialinių virsmų kelią. Rinkos ekonomikos sąlygomis, kurios buvo primestos kaip objektyvus istorijos teisėtumas, ir iširus Sovietų Sąjungai, mūsų šalis buvo įkurta kaip valstybė, pradedanti praktiškai nuo naujos pradžios.

Šioje situacijoje šalies ekonomikos plėtra buvo tapusi pagrindine šalies valstybingumo ir saugumo stiprinimo sąlyga. Dabartinėje realybėje tapo būtina atidaryti aukštojo mokslo įstaigą, kuri atitiks pereinamojo laikotarpio ekonomikos reikalavimus, ir, visų pirma, parengti specialistus, kad jie būtų kvalifikuoti pagal naujus ekonominės aplinkos reikalavimus.

1991 m. Rugsėjo 25 d. Pagal Sprendimą Nr. Buvo įsteigta Moldovos Respublikos Vyriausybės 537, įsteigta Moldovos Academia de Studii Economice din Moldova Taigi išsipildė daugelio kartų siekis mokslo ir ekonominio švietimo srityje, kurie norėjo savarankiškos aukštosios mokyklos. Taip pat tapo įmanoma aukštąjį ekonominį išsilavinimą integruoti į mokslinių tyrimų procesą, taip pat vertikalų skirtingų švietimo lygių - ikimokyklinio, universitetinio ir antrosios pakopos - integraciją.

Vietos

  • Chisinau

    Strada Mitropolit Gavriil Bănulescu-Bodoni,61, 2005, Chisinau

    Klausimai