Keystone logo
© Academy of Film, Art and Design
Academy of Film, Art and Design

Academy of Film, Art and Design

Academy of Film, Art and Design

Įvadas

Academy of Film, Art and Design yra elitinė akademija, kurioje studentai mokomi remiantis teorija ir kūrybiniais eksperimentais, individualiai prižiūrint dėstytojų komandoms, sudarytoms iš geriausių Lenkijos universitetų profesorių ir pripažintų šios srities specialistų. Idėja sukurti akademiją, pagrįstą realia gyvenimo patirtimi ir suvokimu apie pokyčius šioje srityje, paskatino sukurti vienintelę akademiją Lenkijoje, pasižyminčią tokia unikalia organizacine struktūra ir tokiu šiuolaikiniu ateities švietimo supratimu. Priimdama studentus į savo būstinę istoriniuose Scheibler rūmuose, mokykla siūlo jiems patalpas, įskaitant seminarus ir paskaitų sales, aprūpintas naujausia specializuota įranga, kino salę, biblioteką ir parodų galeriją.

Academy of Film, Art and Design Lodzėje 1989 metais įkūrė prof. Jerzy Derkowski, rektoriaus pareigas ėjęs iki 2018 m. Jis yra akredituotas Lenkijos akreditavimo komisijos visoms studijų sritims. Akademija įsikūrusi istoriniame miesto kvartale „Księży Młyn“, šalia Valstybinės kino, televizijos ir teatro mokyklos „Filmówki“, Kinematografijos muziejaus, Meno muziejaus padalinio, taip pat Knygų muziejaus. Academy of Film, Art and Design suteikia išsilavinimą tiek profesiniu lygiu (BA, BE, BS), tiek magistro lygiu (papildomi ir vienodi magistro laipsniai), taip pat magistrantūros lygmeniu, visą ar ne visą darbo dieną.

Academy of Film, Art and Design buvo pirmoji privati akademija Lenkijoje, gavusi licenciją siūlyti architektūros, interjero architektūros, dizaino ir kino, televizijos ir fotografijos kursus. Tai vienas iš trijų Lenkijos universitetų ir vienintelis privatus, galintis išduoti kino, televizijos ir fotografijos magistro laipsnį. Akademija taip pat valdo antrosios pakopos vaidybos studiją Kino ir fotografijos katedroje.

Akademija taip pat yra tik trečioji akademija šalyje, turinti nepriklausomą Dizaino katedrą – sritį, įtrauktą į oficialų mokslo ir aukštojo mokslo tikslų sąrašą, kaip vieną iš dešimties pagrindinių studijų sričių, kurios yra svarbios Lenkijos ekonomikos plėtrai. Šiuo metu tai vienintelė akademija Lenkijoje, siūlanti tokį platų specialybių spektrą dizaino srityje.

Akademijoje dirba aukštos kvalifikacijos moksliniai ir didaktiniai darbuotojai, dėstantys įvairias studijas moderniose, gerai įrengtose dirbtuvėse, kuriose yra specializuota kino ir fotografijos studija, ruošiantys studentus būsimai karjerai projektavimo, gamybos ir mokslinių tyrimų srityse.

Vietos

  • Łódź

    Academy of Film, Art and Design ul. Targowa 65, 90-324, Łódź

Klausimai