Keystone logo
Abilene Christian University College of Arts and Sciences

Abilene Christian University College of Arts and Sciences

Abilene Christian University College of Arts and Sciences

Įvadas

Abilene krikščionių universitetas (ACU) yra gyvybinga, novatoriška, į Kristų orientuota bendruomenė, įtraukianti studentus į autentišką dvasinį ir intelektualų augimą, suteikiant jiems galimybę realiai pasikeisti pasaulyje.

Abilene Christian University College of Arts and Sciences įtraukia studentus, kuriančius didžiausias žmonijos idėjas, kuriant supratimą, pritaikant įžvalgas ir tarnaujant pasauliui kaip krikščionių mąstytojai ir problemų sprendėjai.

Menų ir mokslų koledžas stengiasi mokyti studentus visame pasaulyje krikščioniškai tarnauti ir vadovauti per studijų programas ir kitą mokymosi patirtį, kuri sujungia laisvųjų menų ugdymą su profesiniu ir karjeros ugdymu. Kolegija siūlo platų spektrą menų, humanitarinių mokslų, socialinių, elgesio, gamtos mokslų, matematikos programų ir profesinių bei priešprofesinių programų. Daugelis koledžų kursų yra skirti suteikti unikalų laisvųjų menų išsilavinimą krikščioniškoje perspektyvoje visų universiteto studentų studentams.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Abilene

    Campus Court,1600, 79601, Abilene

    Klausimai