Keystone logo
ADG Business School

ADG Business School

ADG Business School

Įvadas

ADG Business School yra iš Business & Economics fakulteto Mokykla tuo Steinbeis universitete. Kaip, pavyzdžiui, siūlome darbo integruotas ir į praktiką orientuotomis kursus su pramonės dėmesio, taip pat praktikos turinčius tyrimus. Ar bakalauro ar magistro - Dėl ADG Business School atitinka jūsų būtent dėl ateities ir traukiniai jums iššūkių atsakingų valdymo užduotis.

Kaip orientuota vertės ekonomikos universitete, mes esame priklausomi nuo Megatrends mūsų kursus, t.y. tokias temas, kaip transformacijos, inovacijų, pokyčių, skaitmeninimo - ir visada su daug dėmesio skiriant bendradarbiavimo vertybėmis ir su verslo sektoriaus supratimą. Tai apima tokius klausimus kaip bendra socialinė atsakomybė, tvarumas ir naujovės.

Mūsų kursai yra pramonė orientuota, profesionalus, integruotas ir praktiška - ir nepriežiūros be akademinių reikalavimo. Buvimas keičiasi su savarankiško mokymosi fazėmis. Siekiant užtikrinti, kad mūsų studentai turi sukurti sėkmingai nepaisant didelio streso darbo pakankamai lankstumo savo studijas. Visi siūlomi kursai yra programos Steinbeis universitetas ir vyksta pagal su Steinbeis universiteto užsakymus.

Puikus fakultetas, valstybės pripažinimas ir akreditacija taip pat viena iš didžiausių privačių universitetų Vokietijoje reputacija - į Steinbeis universiteto - kalbėti už mus.

Vietos

  • Montabaur

    Schlossweg, 56410, Montabaur

    Klausimai