Keystone logo
AFDA Verslo inovacijų ir verslumo komercijos bakalauras
AFDA

Verslo inovacijų ir verslumo komercijos bakalauras

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

ZAR 83 115 *

Stovykloje

* Total Tuition Fees 2023

Įvadas

NQF 7 lygis | SAQA ID 94705

AFDA verslo inovacijų BCom yra projektais pagrįstas laipsnis, skirtas ateities požiūriu, skatinti ir ugdyti studentų gebėjimus paskatinti skaitmeninę transformaciją ir pažangą Pietų Afrikos ir Afrikos rinkose, kad galėtų konkuruoti pasauliniu mastu.

Laipsnis orientuotas į verslo pradžios teorijas ir modelius, kurie gali prasmingai taikyti ir kurti technologiniais projektais. BCom studentai taiko rinkos tyrimus ir verslumo strategijas, kad gautų tikrus skaitmeninius rezultatus, kad išbandytų ir padidintų paleidimo į rinką tikimybę.

Overview

Į technologijas orientuoti rezultatai leidžia studentams bendradarbiauti komandoje, kad galėtų realizuoti savo verslą kurdami technologinius prototipus ir tyrinėdami naujas technologijas su įtraukiančiu patirties turiniu, pvz., papildyta realybe, mišriąja realybe ir virtualiąja realybe. Kiekvieno studento vaidmuo versle yra susijęs su pasirinkta disciplina ir jie dirba kartu kurdami, tirdami ir ruošdamiesi pradėti verslą, kad būtų išbandyti ir gauti pinigų.

AFDA verslo inovacijų ir technologijų mokykloje dėmesys technologijoms atsižvelgia į būtinybę, kad studentai, be kitų technologijų, išmoktų kodavimo metodų, taip pat papildytos realybės, mišrios realybės ir virtualios realybės. Tyrimai rodo, kad virtualioji realybė (VR) ir papildyta realybė (AR) taps ateities skaičiavimo platformomis (Goldman & Sachs 2016). VR ir AR keičia tai, kaip mes projektuojame, kuriame ir patiriame viską nuo mažmeninės prekybos iki architektūros, sveikatos pramonės, inžinerijos, švietimo ir pramogų. Pasaulinis rizikos kapitalas per pastaruosius dvejus metus investavo 3,5 mlrd. USD į VR ir AR, o tyrimai rodo, kad iki 2020 m. į VR ir AR bus investuota 30 mlrd. USD, nes VR ir AR turi pakeisti kompiuterijos ateitį, nes šios technologijos pradeda trikdyti. kompiuteris ir išmanusis telefonas, kai jie tobulėja link išmaniųjų akinių. Šis eksponentinis šuolis link įtraukiančios kompiuterijos paveiks visas prekybos sritis (Goldman & Sachs 2016; Scoble ir Israel 2017). Pasaulyje VR ir AR rinka iki 2021 m. sieks 215 mlrd. USD (statista.com).

Tai turi daug privalumų, nes verslumo ir technologijų, esančių dviejuose verslo centruose ( AFDA Johanesburgo ir Keiptauno miesteliuose), integracija suteiks daug galimybių studentams bendradarbiaujant, išteklius ir gilesnes mokymosi galimybes jūsų naudai. Tai išskiria AFDA BCom laipsnį nuo bet kokių kitų verslo ar IT studijų programų ir suteikia daugiau vertės mūsų esamiems ir būsimiems studentams, atliekantiems šią kvalifikaciją.

Frequently Asked Questions

Kuo AFDA verslo inovacijų ir technologijų mokykla Bcom skiriasi nuo Bcom tipo laipsnio kituose universitetuose?

Mūsų BCom laipsnis turi daug elementų, panašių į tradicinį komercijos laipsnį, kad būtų užtikrintas jo patikimumas. Tačiau jis unikalus tuo, kad jame daugiausia dėmesio skiriama prasmingo projektinio mokymosi galimybėms kaip komandai, kurioje verslumo strategijos pritaikomos tikriems skaitmeniniams rezultatams, kuriant prototipus testavimui ir didesnei paleidimo į rinką tikimybei.

AFDA verslo inovacijų ir technologijų mokyklos pedagoginis požiūris naudoja daugybę labai sėkmingų ir progresyvių mokymosi strategijų, įskaitant:

  • Individualūs ir integruoti rezultatai
  • Profesinė specializacija ir bendradarbiavimas
  • Su rinka susiję rezultatai ir vertinimas
  • Tikslais ir iššūkiais pagrįstas mokymasis

Kokia Bcom kurso trukmė?

Prekybos bakalauro laipsnis yra 3 metų dieninis kursas, kuris vyks kartu su kitais AFDA bakalauro laipsniais.

Ar AFDA verslo ir inovacijų programų mokykloje bus egzaminai?

Verslo inovacijų ir verslumo komercijos bakalauras (BCom) turi rezultatais pagrįstą mokymosi procesą ir vertinimus. Egzaminų raštu nėra.

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai