Keystone logo
Agnes Scott College

Agnes Scott College

Agnes Scott College

Įvadas

Nuo 1889 m. Agnes Scott College suteikė studentams galimybę pasinaudoti savo galimybėmis per novatorišką laisvųjų menų švietimą. Mes tikime dideliais klausimais, pasaulinėmis perspektyvomis ir pirmaujančiais pokyčiais. Tai bendruomenė, kurioje svajotojai, intelektualiai smalsūs ir socialiai įsitraukę išnaudoja savo galimybes.

Sužinokite, kodėl Agnes Scott yra viena iš geriausių tautos laisvųjų menų kolegijų. Tai namai tiems, kurie mano, kad kolegija turėtų būti pertvarkoma. Mūsų tikslas yra atverti duris talentingiems studentams ir padėti jiems augti kaip asmenims, mokslininkams, profesionalams ir pasaulio piliečiams.

Akademinės naujovės

Mūsų bakalauro patirtį apibrėžia SUMMIT, mūsų požiūris į laisvųjų menų švietimo išradimą. Kiekvienas studentas baigia pagrindinę mokymo programą, orientuotą į visuotinį mokymąsi, lyderystės ugdymą, profesinę sėkmę ir skaitmeninį raštingumą, vadovaudamasis savo patarėjų tarybos. Mūsų akademinė pasiūla apima ikimokyklinio ir ikimedicininio mokymo programas bei dvigubo laipsnio informatikos, inžinerijos ir slaugos programas.

Mūsų augantis absolventų ir bakalaureato programų skaičius yra tarpdisciplininis, pažangiausias ir skirtas profesinei ir akademinei sėkmei. Agnes Scott absolventai ir po bakalaurų studentai yra vedami smalsumo ir tikslo, juos palaiko apdovanojimus pelnęs kolegijos fakultetas.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Decatur

    East College Avenue,141, 30030, Decatur

    Klausimai