Keystone logo
Al-Ahliyya Amman University

Al-Ahliyya Amman University

Al-Ahliyya Amman University

Įvadas

Al-Ahliyya Amman University yra pirmasis privatus universitetas, įsteigtas Jordanijos hašimitų karalystėje 1989 m. Aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministerijos dekretu. Universitetas duris atvėrė 1990 m. Jame buvo trys fakultetai, būtent Teisės fakultetas, Fakultetas Menų ir mokslų fakultetas bei Administracijos ir finansų mokslų fakultetas. Kitais metais buvo įsteigti Farmacijos ir medicinos mokslų fakultetas ir Inžinerijos fakultetas. 2001 m. AAU įkūrė Informacinių technologijų fakultetą ir 2005 m. Atidarė Slaugos fakultetą.

2010 m. AAU pristatė Architektūros ir dizaino fakultetą, kuris buvo patvirtintas įtraukti architektūros, grafikos ir interjero dizaino specializacijas. Tokiu būdu fakultetų skaičius tapo aštuoni, siūlantys 29 bakalauro programas. Be to, universitetas pasiūlė aštuonias magistro programas, iš kurių pirmoji buvo teisės magistro programa, kuri 2005 m. Buvo magistrantūros dalis. AAU studentams suteikia išskirtines magistrantūros studijų programas ir skiriamus fakulteto narius.

Siekdama patenkinti administracinius, finansinius ir techninius darbo poreikius universiteto aplinkoje, AAU teikė kvalifikuotus administracijos kadrus įvairiose administracijose ir katedrose, kurių tikslas - teikti geriausias paslaugas universiteto studentų ir jų tėvų bendruomenei, taip pat akademiniam personalui.

Taigi praėjo dvidešimt septyneri metai nuo AAU pradžios, kai ji toliau teikė vietos ir regionų rinkoms elito absolventus, kurie užėmė svarbias pareigas vietos ir regioninėse institucijose viešajame ar privačiame sektoriuje. Be to, nemažai AAU absolventų baigė magistro studijas prestižiškiausiuose Europos ir Amerikos universitetuose. Be to, nemažai jų dirba AAU ir kituose Jordanijos, regioniniuose ir tarptautiniuose universitetuose. Verta paminėti, kad įvairių AAU siūlomų specializacijų absolventų skaičius pasiekė (24,338) studentų vyrų ir moterų.

Vietos

  • Balqa Governorate

    Balqa Governorate, Jordanija

    Klausimai