Keystone logo
Alberta University of the Arts

Alberta University of the Arts

Alberta University of the Arts

Įvadas

AUArts pripažįsta, kad jis remiasi tradicinėmis juodosios pėdos žmonių pagal 7 sutartį teritorijomis. Atsižvelgdami į mūsų pastangas skatinti susitaikymą, mes pripažįstame juodųjų pėdų konfederacijos (Siksika, Piikani ir Kainai), Tsuut'ina (Sarcee), Stoney Nakoda pirmųjų tautų (Bearspaw, Chiniki ir Wesley) tradicines teritorijas ir žodinę praktiką. , „Metis“ tauta (3 regionas) ir visi tie, kurie gyvena savo namus Sutarties 7 regione, Pietų Albertoje.

Nuo 1926 m. „AUArts“ įkvėpė tūkstančius studentų siekti savo svajonių.

Mes, kaip vienintelė Albertos meno, amatų ir dizaino įstaiga, didžiuojamės galėdami atlikti svarbų vaidmenį puoselėjant kūrybiškumą ir skatinant naujoves mūsų provincijoje ir visame pasaulyje. Nuo mūsų akademinių programų iki vietos bendruomenių partnerystės daug kas vyksta „AUArts“ - tikimės, kad prisijungsite prie mūsų.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Calgary

    14 Avenue Northwest,1407, T2N 4R3, Calgary

    Klausimai