Keystone logo
Albion College Aktuarinio mokslo programa
Albion College

Aktuarinio mokslo programa

Albion, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 53 090 *

Stovykloje

* Tarptautiniai studentai

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Aktuariniame moksle rizikai įvertinti naudosite matematinius modelius. Aktuarai ir aktuarų specialistai derina daugelio sričių – matematikos, statistikos, informatikos ir ekonomikos – įrankius, kad įvertintų riziką tokiose pramonės šakose kaip draudimas ir finansai. Jie mėgsta savo darbą – šis sparčiai augantis sektorius nuolat patenka į 10 geriausių profesijų pagal „Forbes“, „US News & World Report“ ir CNN.

Kodėl Albione studijuoti aktuarinį mokslą?

„Albion“ siūlome dvi aktuarinių mokslų studijų galimybes, todėl galite pasirinkti kelią, kuris geriausiai atitinka jūsų interesus ir tikslus.

Mūsų tradicinėje ketverių metų aktuarinio mokslo programoje įgysite specializuotą matematikos menų bakalauro laipsnį kartu su ekonomikos kursiniais darbais. Šis takelis paruošia jums atlikti pirmąją Pathway dalį, reikalingą norint tapti Aktuarų draugijos (ASA) asocijuotuoju nariu. Daugelis žmonių sėkmingai įsidarbina šioje srityje, kai baigia šią studijų programą.

Mūsų penkerių metų dviejų laipsnių aktuarinio mokslo programa (DDPAS) siūlo jums geriausią iš abiejų pasaulių. Čia, Albione, gausite tvirtą laisvųjų menų pagrindą ir pasimokysite iš specialių aktuarinių mokslo programų pirmaujančiuose universitetuose teikiamų žinių ir patirties. Praleidę trejus metus Albion, baigę laisvųjų menų pagrindą ir mokydami matematikos, informatikos ir ekonomikos, pereisite į patvirtintą aktuarinių mokslų programą dideliame universitete, pavyzdžiui, Mičigano valstijos universitete. Ten praleisite dvejus metus ruošdamiesi užbaigti pirmąsias dvi ASA dalis Pathway . Baigę studijas įgysite aktuarinių mokslų bakalauro laipsnį perkėlimo mokykloje ir matematikos menų bakalauro laipsnį iš Albion College .

Priėmimai

Studijų programa

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Aktuarinių mokslų bakalauras
    • Waukesha, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • BSc (Actuarial and Financial Mathematics)
    • Pretoria, Pietų Afrikos Respublika
  • Actuarial Mathematics - B.S.
    • Kent, Jungtinės Amerikos Valstijos