Keystone logo
Alfred State SUNY College of Technology

Alfred State SUNY College of Technology

Alfred State SUNY College of Technology

Įvadas

Alfredas narė dalis didžiausia, labiausiai išsamią viešojo aukštojo mokslo sistemą JAV, valstybinio universiteto Niujorke (SUNY). Nors mes esame iš didžiausių švietimo sistemą, esame žinomi kaip asmens ir rūpestinga institucija. US News & World Report "gretas Alfred valstybės 17 tarp geriausių regioninių kolegijų šiaurėje. Mes įsikūręs į Alleghany kalnai papėdėse Alfred, Niujorkas. Bendruomenė yra rami, saugi, ir žmonės yra labai draugiški ir paslaugūs studentai. Savybės Alfred narėje:

Kolegija regioniniu akredituotos Vidurio narės Komisijai dėl aukštojo mokslo. Stipendijos yra kvalifikuotų užsienio studentų kiekvieną rudenį semestras Prieiga tiesiai į pagrindinių Kolegija įkurta 1908 ESL parama Bevielis miesteliu 13 on-campus gyventi salės Įsidarbinimo galimybės miesteliu Ir gyventi salės Extended Stay be papildomo mokesčio rudenį ir pavasario semestrą pertraukų metu

Daugelis iš mūsų programas sukelti stažuotes zonos įmonėms. Mes taip pat siūlome paslaugas įdarbinimo ir labai aktyvi akademinė konsultavimas ir konsultavimas. Naujausioje mūsų vieta apklausa, 99% mūsų absolventų arba rasti darbą arba išvyko tęsti ketverių metų laipsnį. 91% iš tų studentų, kurie buvo įtraukti į darbo jėgą gavo darbą savo pasirinktoje srityje. Būdamas gerai paruošti ir dirbti paruoštas suteikia Alfredas valstija studentams didelis galvos pradėti gyvenimo ir profesinės karjeros. Darbdaviai nuolat stebisi, kaip Alfredas State absolventai sugeba trenktųsi į žemę, veikia ®; todėl Alfredas valstybė laipsnis verta daugiau rinkoje. Ekonomiškas išsilavinimą. Kaip viena suny premjeras technikos kolegijos, mes taip pat žinomas dėl savo finansinę paramą, kuri leidžia mūsų švietimo labiau prieinamos. Tiesą sakant, Alfredas valstybė paprastai kainuoja mažiau nei pusė iš daugelio privačių ketverių metų kolegijose. Tačiau mes nuolat klasėse nedidelis. Mūsų instruktoriai save labai prieinama. Daugelis studentų vertiname rankas ant klasėje komandinio darbo patirtį. Dauguma studentų teigia, kad tai, ką jie išmoko čia paruošė jiems susidurti su realaus pasaulio problemas.

Vietos

  • Alfred

    Alfred State SUNY College of Technology 10 Upper College Drive, NY 14802, Alfred

    Klausimai