Keystone logo
Alfred University

Alfred University

Alfred University

Įvadas

Apie mus

Apšvietimo kelias studentams nuo 1836 m

Mes visada buvome pionieriais. Mūsų neprilygstamas atsidavimas savarankiškam minties, akademiniam griežtumui, kūrybiškumui ir bendruomenei tapo mūsų švietimo lyderiu nuo 1836 m.

Alfred University magija

 • 97% GAVĖ FINANSINĘ PARAMA

Beveik visa mūsų studentų institucija gauna tam tikrą finansinę paramą, daugiausia dotacijas ir stipendijas.

 • 98 proc. Sėkmės koeficientas

Per vienerius metus nuo baigimo 98% mūsų studentų dirba ar studijuoja aukštojoje mokykloje.

 • 13: 1 STUDENTŲ / FAKULTETO RATIO

Mažos klasės dydžiai reiškia individualų dėmesį ir daugiau galimybių augti.

"Alfred Advantage"

Alfred University jūs neužleisite laiko už stalo. Mūsų mokymo programa yra skirta patirtinio mokymosi, o tai reiškia, kad jūs turėsite kuo daugiau praktinio mokymosi. Priklausomai nuo jūsų pagrindinių dalykų, rasite galimybes studijuoti, studijose, laboratorijose, klasėje arba dalyvauti modeliuojamose scenarijose, kurios suteikia jums konkurencinį pranašumą, kai įeinate į darbo rinką arba einate į mokyklą. Jūs išmokysite sąvokas ir tada aktyviai jas naudosite per projektus, keliones į vietovę, apsilankymus vietoje, stažuotes ir sąveikas su šios srities specialistais.

Rūpestinga bendruomenė

Mūsų dėstytojai ir darbuotojai yra gerbiami ne tik dėl jų žinių ir įgūdžių, bet ir dėl to, kad jie rūpinasi tavimi kaip individas. Jie yra tikri mentoriai, siūlantys individualų dėmesį mažų klasių dydžiu, studentų ir fakulteto santykiu 13: 1 ir glaudžiai bendradarbiaudami su jumis kaip patarėjais. Jie laiko pasveikinti jus į AS bendruomenę, stebėti, kaip auga kaip lyderis ir mokslininkas, ir padėti jums bendrauti su absolventais ir kitais ekspertais.

Pasaulinė patirtis

Pasaulis tikrai yra maža vieta, ir Alfred University mes vertiname įvairovę. Mūsų studentai teikia turtingą patirtį, apimančią žemynus, šalis ir valstybes. Mes vertiname įvairovę, nes tai ne tik padeda geriau suprasti pasaulį, bet ir padeda jums suprasti save ir kaip jums tinka pasaulinėje visuomenėje. Įsitraukite į daugelį kultūrinių ir tarptautinių universiteto mieste esančių programų, ir pamatysite, kaip lengva susirasti draugų iš viso pasaulio.

Mūsų misija

Vizija

Alfred University bus novatoriškas lyderis akademinės kompetencijos ir ilgalaikės edukacinės vertės pristatymo srityje, paruošdamas visus studentus sėkmingai studijuoti ir visą gyvenimą.

Misija

" Alfred University misija yra teikti aukštos kokybės ir ilgalaikę vertę, teikiant akademines ir bendrojo lavinimo programas, kurios yra intelektualiai sudėtingos ir praktiškai svarbios. Mes kultūriškai įvairūs ir orientuojamės į moksleivius, siekdami tarnauti besikeičiančiam studentų skaičiui. Mes siekiame studentų, siekiančių ir pasiryžusių daryti viską, kad jie galėtų daryti viską sau ir savo bendruomenėms. Taigi, mes rengiame savo mokinius žiniomis, įgūdžiais ir gyvenimo įpročiais, kurie leis jiems sėkmingai gyventi ir nuolat gyventi asmeniškai ir tobulėti kitiems. Šie rezultatai pasiekiami per visą Alfred University bendruomenės įsipareigojimą mokyti ir tyrinėti mokslinę ir techninę kompetenciją, meninę kūrybą ir humanistinį mokymąsi.

Vertybės

Alfred University mes vertiname:

 • Mokymosi aplinka, skatinanti atvirą idėjų mainus, kritinį mąstymą, pasaulinį supratimą, technologinį raštingumą, intelektualų sąžiningumą ir bendruomenės dalyvavimą;

 • Darbo aplinka, skatinanti atvirą bendravimą, pasiekimų pripažinimas ir asmeninio potencialo vystymas;

 • Moksliniai tyrimai ir stipendijos, skatinančios žinių ribas, prisideda prie absolventų ir bakalauro mokymų ir demonstruoja kūrybiškumą visose srityse, kuriose stengiamasi;

 • Įvairovė žmonėse ir kultūrose, idėjos ir stipendijos;

 • Universitetas, kuris yra saugus, patrauklus ir skatina sveikatą ir sveikatingumą;

 • Pagalbinė bendruomenė, gerbianti kiekvieną individą, puoselėjanti intelektualų smalsumą ir augimą, propaguodama ir modeliuojant gerą pilietiškumą, skatina sąmoningą vadovavimą.

Ką sako ekspertai

Išeikite už blizgus brošiūras ir perskaitykite tai, ką sako išoriniai ekspertai. Jūs pastebėsite, kad ekspertai sutinka: " Alfred University yra puiki vieta tau!

"Best College Reviews" įvertino Alfred University "Top 50 geriausiose mažosiose kolegijose 2017-2018 m.", Cituoja "... su absolventais, kurie buvo apklausti dėl neįtikėtinai 98 proc. Karjeros rezultatų, sunku suprasti, kodėl Alfredas yra aukščiausia mažoji mokykla".

AU pelnė lygią ar geresnę nei NYU, SUNY ESF, NC narė, Buff valstija, SUNY Geneseo, Auburn, Loyola ir Saint John Fisher, Brookings Institution "pridėtinės vertės" vertinimas apie 4000 mokyklų visoje šalyje.

Alfred University dailės magistro laipsnio keramikos meno (Nr. 1) ir stiklo / skulptūros (Nr. 9) magistro laipsnį dar kartą įtraukiami panašių mokymo programų nacionaliniai reitingų sąrašai, pasak JAV naujienų

"Forbes" ir "Princeton Review" apima Alfred University , įtrauktą į aukščiausiųjų mokyklų sąrašą šalyje.

"Alfredas" yra aukščiausias pagal "Niche 2018" geriausias kolegijas tokiose kategorijose kaip "Geriausios mažosios kolegijos Amerikoje", "Geriausios privačios universitetų Amerikoje" ir "Geriausi koledžai Amerikoje".

"Value Colleges" įvertino Alfred University Nr. 16 "Top 50 geriausių ikimokyklinių vasaros programų" 2018 m., Tarp tokių kaip Yale, UCLA, Georgetown ir "Virginia Tech", priklausomai nuo kokybės, prieinamumo ir galimybės, kurias mūsų vasaros programos suteikia jaunuoliai.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

 • Alfred

  Saxon Drive,1, 14802, Alfred

Klausimai