Keystone logo
© Eva Dang
Alliance Manchester Business School - The University of Manchester (UG Programmes)

Alliance Manchester Business School - The University of Manchester (UG Programmes)

Alliance Manchester Business School - The University of Manchester (UG Programmes)

Įvadas

Aljanso Mančesterio verslo mokykla buvo viena iš pirmųjų JK verslo mokyklų, įsteigta 1965 m., Ir dabar yra didžiausia universiteto miestelio verslo ir vadybos mokykla.

Mančesteris yra pripažintas dėl savo originalių mąstytojų - mūsų ilga ir išdidi tyrimų kompetencijos istorija tęsia naujovių ir laimėjimų, kuriais garsėja miestas, dvasią.

Esame 2 vietą JK pagal verslo tyrimų galią (REF 2014), o naujausioje „Financial Times“ apklausoje užėmėme 7 vietą JK ir 15 vietą Europoje.

Mes žinome, kad vien tik pasaulinio lygio mokslinių tyrimų nepakanka, ir mes matome, kad mūsų pirminis mąstymas yra taikomas visoms įmonėms ir valdymui, vyriausybei ir bendruomenėms.

Mes pasiryžę padaryti šią vieną geriausių vietų pasaulyje bakalauro studijomis; įsipareigojimas, paremtas 85 mln. svarų investicija į mūsų įrenginius.

Visi mūsų bakalauro studijų kursai apima darbo vietą arba tarptautinių mainų metus. Darbas, studijos, kelionės - viskas priklauso nuo jūsų.

Mes siūlome 3 ir 4 metų verslo laipsnius, kurie atitiktų jūsų karjeros ambicijas. Mūsų bakalauro laipsnis versle apima dalykus, įskaitant apskaitą, ekonomiką, verslumą, finansus, žmogiškųjų išteklių, IT, rinkodarą ir vadybą.

Pasinaudokite galimybe įgyti nemažą darbo patirtį arba galimybe ištisus mokslo metus gyventi ir studijuoti užsienyje - arba derinkite abu, atlikdami praktiką tarptautinėje aplinkoje.

128301_Campusandcitymontage2016.jpg

Akreditacija

Aljansas MBS yra mažos ir pasirinktos „trigubos karūnos“ mokyklų, priklausančių visoms trims pagrindinėms įstaigoms - AACSB International, AMBA ir EQUIS, grupei visame pasaulyje.

Tarptautinė mokykla

  • Mes turime platų pasaulinį tinklą, kuriame dalyvauja Brazilijoje, Kinijoje, Honkonge, Singapūre ir JAE.
  • Prisijungimas prie mūsų studentų bendruomenės ir daugiau nei 400 specialistų akademinių ir mokslinių tyrimų darbuotojų padės pasiruošti absolventams pasaulinei verslo aplinkai ir šiandienos darbo rinkai.

Vietos

  • Manchester

    Alliance Manchester Business School Booth Street West, , Manchester

Klausimai