Keystone logo
Amity University: Dubai

Amity University: Dubai

Amity University: Dubai

Įvadas

Apie Amity

"Amity Education Group", įsteigta daugiau nei prieš dvidešimt penkerius metus, šiandien yra pirmaujanti švietimo grupė, siūlančia globalaus lygmens švietimo teisę nuo ikimokyklinių iki Ph.D. lygis. Visame pasaulyje veikiančių 150 000 studentų "Amity" sparčiai plečiasi pasaulinio lygmens įstaigų tinklas, todėl Dubajuje, Londone, Singapūre, Niujorke, Mauricijuje, Kinijoje ir Rumunijoje įsikūrė studentų miestai, kuriuose planuojama įsteigti universitetus 25 šalyse. Amity dėmesys skiriamas naujovėms mokslo srityje

Campus

"Amity Education" grupė šiandien yra viena iš pirmaujančių Indijos ne pelno siekiančių švietimo grupių, siūlančių globalaus lygmens švietimo teisę nuo ikimokyklinių iki Ph.D. lygis.

"Amity", pradedant nuo Indijos miestelių, visame pasaulyje gyvena miesteliuose, ir per artimiausius kelerius metus planuoja, kad miesteliuose būtų 25 šalyse. "DIAC" yra "Amity" universiteto Dubajuje namas. "Amity" dėmesio centre - mokslo ir technologijų naujovės, pasaulinė lyginamoji infrastruktūra ir rekordiniai darbo pasiūlymai, todėl "Amity" institutai tapo viena iš populiariausių švietimo vietų.

Aukščiausio lygio institutai

Amity universitetas ir jo institucijos, įskaitant "Amity Business School", "Amity School of Engineering"

Šie reitingai buvo pateikti įvairiais parametrais, įskaitant infrastruktūrą, akademinę kompetenciją, mokymo programas ir mokslinius tyrimus.

Moksliniai tyrimai

Atvejų tyrimo iniciatyvos

Dalyvaudamas universiteto susivienijime su regionu, "Amity University" Dubajus įsikūręs "Middle Centre Case Center", kuris labai padeda gerinti verslo supratimą regione. Šie atvejai yra laikomi didžiausioje valdymo bylų saugykloje, straipsniuose ir knygose, vadinamos "bylos centru". Be šio atvejo studijų, Universitetas taip pat paskelbė "Vidutinės Rytų" orientuotų atvejų tyrimus, kuriuos parašė in-house fakultetas.

Interesas į atvejų tyrimus yra visuotinis ir ateina ne tik iš universitetų, bet ir verslo pasaulio. Pvz., Jie naudojami inžinierių vadybos programose, pavyzdžiui, Cranfield universitete, Merilendo universitete ir Witwatersrand universitete. Be to, McKinsey kalibro organizacijos

Šis populiarumas yra iš dalies paaiškintas studijų kvapu, nes jose aptariamos tokios įvairios sritys kaip JAE laisvos zonos; "Landmark" ir "Emaar" konglomeratai ir tarptautinės bendrovės "Nokia" ir "Yum!" (Artimuosiuose Rytuose); vyriausybės programos, tokios kaip Takamul ir Nitaqat; arba "Expo 2020" poveikis įvairiems JAE ekonomikos sektoriams. Todėl jie suteikia studentams tvirtą patirtį, nes jie skatinami apsvarstyti galimus perspektyvius autentiškų situacijų sprendimus. Tai savo ruožtu užtikrina, kad Amity misija praturtintų studentų mokymosi patirtį visame pasaulyje.

Populiariausi skelbimai

"Amity University", Dubajus, per trumpą laikotarpį savo egzistavimu JAE įsitvirtino JAE verslo pasaulyje.

Tai tapo pageidautu naujoviškesnių įdarbinimo šaltinių, kuriuos pirmaujančios skirtingų sektorių įmonės teikia per nuolatinę veiklą, kurią vykdo Campus Resource Center (CRC). Universiteto metinė darbo savaitė, vykstanti kovo-balandžio mėnesiais, yra didžiulis tarp verslo pasaulio. Šiais metais "Campus" per "Placements" savaitę aplankė daugiau nei 35 geriausių kompanijų, įskaitant kai kurias geriausias "Great Place's Work" didžiausių įmonių sąrašus, norinčius rasti darbdavių Artimuosiuose Rytuose, kaip Danzas, Drabužiai JAE

Be to, CRC taip pat aktyviai palaiko visus studentus, kad jie galėtų lengvai ir veiksmingai pereiti nuo klasės kambario į darbo vietą. Tai pasiekiama sesijose, skirtose atnaujinti rašybą, pokalbio apdorojimo įgūdžius, kritinio mąstymo įgūdžius, išbandyti interviu sesijas, parodyti pramonės modelio pavyzdžius per svečio paskaitų seriją, absolventų sąveiką ir laiku atvykusius pramonės atstovus. Speciali dviejų mėnesių stažuotės programa liepos mėnesį

Absolventų tinklas

Mūsų egzistencijos, kaip akademinės kompetencijos centro, esmė yra puoselėti ir puoselėti mūsų santykius su Amity absolventu. Alumni Networks yra svarbi tinklų, socialinių ir profesionalių, visame pasaulyje platforma.

Siekdami didesnio absolventų dalyvavimo institucinėje veikloje, "Corporate Resource Center" yra "Amity Alumni Masters Forum".

Šis forumas yra platforma parodyti absolventus kaip pavyzdį ir ambasadorius mūsų studentams, o vėliau integruoti juos į BUDDY / MENTOR programą universiteto mieste. Per šį forumą absolventų pavyzdiniai modeliai dalijasi sėkmės paslaptimis su universiteto studentais kaip "Alumni Masters". Studentai turi galimybę akis į akį susidurti su vieno milijardų dolerių korporacijos generaliniu direktoriumi arba suvokti maršrutus, kurie patektų į mėgstamiausią sektorių iš sėkmingo šio sektoriaus vadovo.

Tokie patyrimai gali nukreipti mokinių ateitį, o "Amity Alumni Masters Forum" - tai "Amity Dubai" studentai. Kadangi jie kuria savo gyvenimus ir karjerą, jie tarnauja kaip dabartinių studentų mentoriai ir pavyzdžiai.

Suteikti studentams galimybę bendrauti su kai kuriais iš "The Amity University" įtakingiausių absolventų suteikia studentams skirtingą požiūrį į sėkmę. Studentai, kurie tik skaito biografiją apie kažką, gali nesuprasti sunkumų ir nesėkmių, kuriuos jie patyrė sėkme.

Programa pasinaudoja "Amity" absolventų kūno patirtimi ir išmintimi, todėl sėkmingą absolventus grįžta į universitetą, kad bendraucytų su studentais ir dėstytojais. Per įvairius renginius ir susitikimus mokiniai mokosi apie "šeimos gyvenimą" už gyvenimo, blogų laikų ir gero gyvenimo.

Beveik niekas to nepadaro pirmą kartą ir parodo studentams, kad nelaimė ir nesėkmė galų gale gali sukelti kažką teigiamo, taigi jie yra daug paruošti, kai įeina į savo karjerą.

Magistrantūros absolventai yra įvairių profesijų atstovai, kurie nustatė naujus pasiekimų standartus, pagal kuriuos kiti vertina save. Ir kiekvienam iš jų jų Amity universiteto išsilavinimas buvo jų sėkmės pradžia.

Programa taip pat stengiasi remti absolventus (bet kurioje iš mūsų "Executive MBA" programų, jei jie nori patobulinti savo įgūdžių rinkinius) kaip žingsnį link bendros programos sėkmės ir pridėti svarbius Amity absolventai su unikaliais kvalifikaciniais įgūdžiais mūsų Alumni Masters .

Vietos

  • Dubai

    Amity University Dubai, , Dubai

Klausimai