Keystone logo
Anant National University

Anant National University

Anant National University

Įvadas

Anant National University , įsikūręs vešliai žaliame miestelyje Ahmedabade, yra pirmasis Indijos dizaino universitetas. Ji yra pasiryžusi auklėti sprendimus priimančius žmones - žmones, kurie mąsto revoliucingai, tačiau savo požiūriu orientuojasi į sprendimus.

Indijoje ir visame pasaulyje susiduriame su sudėtingomis problemomis, tokiomis kaip vandens trūkumas, moterų sauga ir žemės bei vandens tarša, kurioms spręsti reikalingas bendras, daugiadisciplininis ir novatoriškas požiūris. Anant National University (AnantU) aistringai tiki, kad dizaineriai gali dirbti įvairiuose sektoriuose ir pritaikyti savo dizaino mąstymo įgūdžius, kad rastų praktinių sprendimų kai kurioms kritiškiausioms šių dienų problemoms spręsti. Universitetas yra įsipareigojęs pakeisti dizaino švietimo diskursą, padarydamas jį daugiadalykį, aktualų pramonei ir daugiausia dėmesio skiriant tvarumui ir dizaino mąstymui.

Pasitelkdamas unikalią pedagogiką, kiekvienas „Anant National“ studentas yra ugdomas, kad taptų sprendimų dalyviu - revoliuciniu mąstytoju, turinčiu į sprendimus orientuotą mąstyseną, ir yra skatinamas nustatyti savo asmeninį mokymosi kelią.

Vietos

  • Ahmedabad

    Ahmedabad, Indija

    Klausimai