Keystone logo
© ©ARU
Anglia Ruskin University

Anglia Ruskin University

Anglia Ruskin University

Įvadas

ARU yra novatoriškas pasaulinis universitetas, į kurį pas mus atvyksta studentai iš 185 šalių. „The Times Higher Education World University Rankings 2021“ dar kartą buvome paskelbti viena iš 350 geriausių pasaulio institucijų ir viena iš 40 geriausių Jungtinės Karalystės universitetų.

Mūsų bendruomenė mums yra nepaprastai svarbi, ir mes didžiuojamės savo vaidmeniu mūsų miestuose ir visame regione, įskaitant teigiamą poveikį darbo vietoms ir vietos ekonomikai.*

Studentai, įmonės ir partneriai naudojasi puikiomis patalpomis, įskaitant mūsų naująją medicinos mokyklą Chelmsforde ir mokslo centrą Kembridže. Daugelis mūsų patalpų, veiklos ir renginių yra atviri platesnei bendruomenei.

Kodėl verta rinktis ARU?

Yra daug priežasčių.

Ambicija

Esame ambicingi ne tik sau, bet ir savo studentams.

Penktus metus iš eilės „Times Higher Education World University Rankings 2021“ buvome paskelbti viena iš 350 geriausių pasaulio institucijų „Times Higher Education World University Rankings 2021“ ir vienas iš 40 geriausių Jungtinės Karalystės universitetų. Mes taip pat įrašyti į „The Times Good University Guide 2021“ socialinės įtraukties top 10.

Studentai yra mūsų universiteto širdis, ir mes džiaugiamės, kad mūsų paskutinių kursų studentai taip pat labai vertina savo švietimo patirtį

Kompetencija

2021 m. „Guardian League“ lentelėje buvome įvardyti kaip pagrindinis JK universitetas, skirtas švietimo ir sporto mokslo kursams. Mums ypač malonu būti vienu iš 20 geriausių „Guardian“ Jungtinės Karalystės universitetų, turinčių „pridėtinę vertę“, pagal kurią vertinama, kaip mes remiame savo studentus, nepaisant jų kilmės, siekiant jų potencialo.

Be to, mūsų Mokymo tobulumo sistemos (TEF) sidabrinis apdovanojimas pripažįsta mūsų kursų kokybę ir aukštą studentų pasitenkinimo lygį.

Bendradarbiavimas

Esame vieta, kur bendradarbiavimas, tyrimai ir mokslinė veikla lemia viską, ką darome. Daugelis mūsų kursų yra pripažinti pramonės, o daugelis jų yra profesionaliai akredituoti, todėl mūsų studentai yra pasirengę karjerai.

Kiekvienais metais taip pat padedame 2 000 įmonių augti pasitelkdami praktikantus, mokymus, tyrimus ir bendradarbiavimo programas.

Poveikis

Esame ryžtingi, reikalaujantys iššūkių ir smalsūs savo pasauliui. Mūsų akademinę kompetenciją pripažino JK aukštojo mokslo finansavimo institucijos, o 12 sričių priskiriamos prie pirmaujančių pasaulyje tyrimų. Teikiame paveikius tyrimus, kuriais sprendžiamos neatidėliotinos problemos ir daromi pokyčiai – nuo gyvybių gelbėjimo iki vandens tausojimo.**

Įmonė

Nors mūsų galva kupina ambicijų, mūsų pėdos yra įterptos į mus supantį pasaulį. Didžiuojamės būdami tokie pat iniciatyvūs, kiek novatoriški, ir puoselėjame šias savo studentų savybes, teikdami mentorystę, paramą ir pradinį finansavimą per Anglia Ruskin Enterprise Academy.

Entuziazmas

Mūsų požiūris, kad galime padaryti, išskiria mus iš kitų. Manome, kad entuziazmas yra užkrečiamas, todėl rezultatai leidžia kalbėti patys už save ir yra vienintelis JK universitetas, pavadintas pasauline kylančia žvaigžde. ***

* Tyrimai, kuriuos atliko Hatchas Regeneris Universitetų ir kolegijų sąjungai, 2020 m

** Mokslinių tyrimų kompetencijos sistema (REF) 2014 m

*** Aukštojo mokslo konsultantai „Firetail“, lentelė, paskelbta „Times Higher Education“, 2016 m. Rugpjūčio mėn

Mūsų istorija

Mūsų istorija prasideda 1858 m., kai meno kritikas, mecenatas ir filantropas Johnas Ruskinas atidarė Kembridžo meno mokyklą. Meno mokykla išaugo į Anglia Ruskin University , sutrumpintą į ARU, ir ji vis dar yra mūsų šiuolaikinio universiteto Kembridže centre.

Tapimas ARU

Bėgant metams, daugelis kolegijų ir institutų tapo ARU dalimi. Tarp jų yra Kembridžšyro menų ir technologijų koledžas (CCAT) ir Esekso aukštojo mokslo institutas (buvęs „Chelmer Institute“-pats iš Vidurio Esekso technikos kolegijos ir Brentvudo švietimo koledžo). Iš pradžių šios kolegijos tapo Anglijos politechnikumu, o vėliau - Anglijos politechnikos universitetu 1992 m.

Nacionalinis ir tarptautinis dalyvavimas

Be mūsų keturių pagrindinių miestelių, mes turime daugybę partnerių institucijų JK ir užsienyje, suteikdami jums galimybę studijuoti ARU kvalifikaciją netoli namų. Pirmosios partnerystės buvo sukurtos dešimtojo dešimtmečio pradžioje.

Mūsų tarptautinis biuras, įkurtas 1992 m., Skatina tolesnius ryšius ir užtikrina, kad mūsų tarptautiniai studentai gautų jiems reikalingą paramą ir informaciją.

Kursai

Mūsų ankstyvoji patirtis meno ir švietimo srityse išsiplėtė, todėl šiandien siūlome skaičiavimo ir technologijų, inžinerijos, teisės, verslo, ekonomikos, gyvybės mokslų ir kt. kursus.

Esame lyderiai sveikatos ir socialinės priežiūros srityje nuo 1992 m., kai slaugytojų mokymas iš vietinių sveikatos institucijų buvo perkeltas į ARU. Be trijų labai vertinamų slaugytojų kursų, rengiame akušeres, paramedikus, operacijų skyriaus praktikus ir socialinius darbuotojus.

Žinoma, menai ir švietimas mums vis dar svarbūs. Mes mokome pirmųjų metų specialistus savo Čelmsfordo miestelyje ir mūsų partnerių kolegijoje Peterborough mieste. Mūsų MA vaikų knygų iliustracija yra visame pasaulyje žinomas kursas, paremtas ilgamete Kembridžo meno mokyklos tradicija. Mes taip pat pritaikėme 21-ojo amžiaus variantus tradiciniuose meno kursuose, įskaitant kompiuterinių žaidimų meną ir muzikos technologijas.

Reitingai

Mokymo kompetencijos sistemos sidabro apdovanojimas

Džiaugiamės galėdami surengti TEF sidabro apdovanojimą, kuris atspindi aukštą mūsų talentingų darbuotojų mokymo kokybę.

Mūsų TEF sidabro apdovanojimas reiškia, kad mes teikiame aukštos kokybės mokymą, mokymąsi ir rezultatus savo studentams ir nuolat viršijame griežtus nacionalinius JK aukštojo mokslo kokybės reikalavimus. Ypač džiaugiamės, kad mūsų vertinimas parodė labai aukštą studentų pasitenkinimo lygį ir kad dauguma mūsų studentų pasiekia puikių rezultatų.

Darbuotojų pedagoginė kvalifikacija ir pripažinimas

Mūsų akademiniai dėstytojai yra vieni labiausiai kvalifikuotų ir pripažintų šalyje.

 • Remiantis Aukštojo mokslo akademijos (AMS) pateiktais skaičiais, 2017–2018 m. mūsų dėstytojų, pripažintų HEA, procentas viršijo 78%, o sektoriaus vidurkis – 42%.
 • Naujausiais Aukštojo mokslo statistikos agentūros (HESA) duomenimis (2015–2016 m.) esame tarp 16 geriausių Anglijos institucijų pagal mokytojo kvalifikaciją turinčių darbuotojų procentą: 76 %, palyginti su 51 % sektoriaus vidurkiu.
 • 2019 m. balandžio mėn. Sianas Shaw ir Louise Jenkins iš FHEMS laimėjo geriausio transformacinio projekto apdovanojimą eAssessment Awards apdovanojimuose už darbą su MyKnowledgeMap, skirtą skaitmeninei praktikos vertinimo transformacijai.
 • 2018 m. rugsėjį vyresnysis mokymosi technologas Paulas Driveris laimėjo prestižinį mokymosi technologijų asociacijos apdovanojimą „Metų mokymosi technologas“ už novatorišką darbą su virtualia realybe čia, ARU.
 • 2017 m. birželio mėn. dr. Zoë Bennett buvo įteiktas Lanfranc apdovanojimas už švietimą ir stipendiją už jos „išskirtinį indėlį į teologinį švietimą Rytų Anglijoje ir už jos ribų“.
 • Nemažai mūsų akademinių dėstytojų / mokymosi rėmėjų sėkmingai gavo Universiteto dėstytojų stipendijas už savo mokymo kokybę.
 • 2017 m. gruodį daktaras Matas Timmis buvo akredituotas Didžiosios Britanijos sporto ir mankštos mokslų asociacijos (BASES) už taikomąją sporto / mankštos mokslo pedagogiką ir yra vienas iš nedaugelio žmonių šalyje, laimėjusių šį apdovanojimą.

Apdovanojimai ir pripažinimas

Mes esame laimėtojai

2020 m. penktus metus iš eilės buvome įvardinti kaip vienas iš 350 geriausių pasaulio universitetų, o JK – vienas iš 40 geriausių.

Tuo pačiu metu 2021 m. globėjų lygos lentelėje buvome įvardinti kaip pirmaujantis JK švietimo ir sporto mokslų universitetas. Mums ypač malonu būti vienu iš 20 geriausių JK universitetų, skirtų „Guardian“ pridėtinei vertei, kuri parodo, kaip mes padedame savo studentams, nepaisant jų kilmės, siekti savo potencialo: tai atspindi mūsų įsipareigojimą kurti įtraukią mokymosi aplinką.

Tai po to, kai skiriami apdovanojimai už mūsų mokymosi priemonių kokybę ir poveikį, kurį darome mūsų studentų įsidarbinimui, valdymo ir vadovavimo įgūdžiams.

Mūsų paskutinių kursų studentai taip pat puikiai įvertino savo mokymosi patirtį, įskaitant mokymą, akademinę pagalbą, vertinimą ir atsiliepimus, Nacionalinėje studentų apklausoje.

Universiteto ypatybės

Keturi pagrindiniai miesteliai

Be Kembridže, turime miestelius Chelmsforde, Londone ir ARU Peterborough mieste. Mūsų Čelmsfordo miestelis iš pradžių buvo miesto centre, bet 1992 m. buvo perkeltas į naują, specialiai pastatytą vietą. Šiandien mūsų įspūdingus, modernius pastatus rasite prie upės miesto universiteto ir inovacijų kvartale. Tuo tarpu mūsų miestelis ARU Peterborough buvo atidarytas 2011 m. Tai speciali sveikatos, socialinės rūpybos ir švietimo svetainė, kurioje mokome daug mūsų regiono slaugytojų ir socialinių darbuotojų.

2015 m. džiaugiamės galėdami pristatyti naują miestelį Londono centre, kuriame studentai bakalauro ir magistrantūros studijų lygmenimis studijuoja dalykus, įskaitant verslą, teisę ir finansus.

Pastaraisiais metais į savo miestelius investavome daugiau nei 115 mln. 2011 m. Kembridžas gavo naudos iš didelio masto pertvarkymo, o 2014 m. baigėme savo sveikatos priežiūros centro Young gatvėje darbus. Jame yra pažangiausių klinikinių įgūdžių laboratorijos, įskaitant netikrų ligoninių palatas. Young Street taip pat yra mūsų specializuotas muzikos terapijos centras. 2018 metais atidarėme visiškai naują Mokslo centrą ir Teisės kliniką.

Tuo tarpu Chelmsforde mes pradėjome ambicingą plėtros programą. 1995 m. Jos Didenybė Karalienė atidarė tinkamai pavadintą Karalienės pastatą, kuriame yra universiteto biblioteka. Nuo tada prie jo prisijungė (be kitų) mūsų akį traukiantis Lordo Ashcroft pastatas; Sawyers pastatas su SuperLabs; Michael Salmon Building, kuriame yra pažangiausi medicinos modeliavimo komplektai; ir Arise Chelmsford, siūlanti laboratorijas, dirbtuves ir biuro patalpas mažoms medicinos ir pažangiosios inžinerijos sektorių įmonėms. Naujausias reikšmingas mūsų medicinos mokyklos, atidarytos 2018 m. rugsėjį, pasiekimas – būsimų regiono gydytojų mokymas specialiai sukurtoje erdvėje, kurioje yra naujausių įgūdžių.

Žvelgdami į ateitį, didžiuojamės galėdami dalyvauti kuriant ARU Peterborough – visiškai naują universitetą miestui, kuris duris atvers 2022 m. rugsėjį.

  Stipendijos ir finansavimas

  Reikalavimai vizoms

  Kaip pateikti paraišką ir pagalba vizai gauti

  Norėdami kreiptis į vieną iš mūsų anglų kalbos kursų, tiesiog užpildykite paraiškos formą. Paraiškos formas galite rasti atskirų kursų puslapiuose.

  Priėmimo procesas

  Jei atitinkate stojimo į savo kursą ir imigracijos reikalavimus, mūsų tarptautinio priėmimo komanda paprastai atsiųs jums sąlyginį pasiūlymą.

  Jei jūsų pasiūlymas yra sąlyginis, tai reiškia, kad mums vis tiek reikia tam tikrų dokumentų ar mokėjimo. Pavyzdžiui:

  • paso kopija
  • anglų kalbos kvalifikacijos kopiją
  • laipsnio nuorašai ar nuorodos (jei einate į akademinį kursą)
  • kurso užstatas
  • pilni kurso mokesčiai
  • patvirtinimas, kad norite priimti savo vietą.

  Jei jus domina mūsų kursai prieš sesiją (arba išankstiniai kursai ARU kolegijoje), turėsite laikyti saugios anglų kalbos testą (SELT) patvirtintame testų centre.

  Kai turėsime jūsų apmokėjimą ir dokumentus (atitinkančius kurso reikalavimus), jūsų pasiūlymas bus besąlyginis. Tada apdorosime jūsų vizos laišką. Šiame etape galime su jumis susisiekti.

  Jei esate iš Europos Sąjungos arba Europos ekonominės asociacijos (EEE) šalies, jums nereikės vizos.

  English Language Requirements

  Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

  Vietos

  • Cambridge

   Anglia Ruskin University, East Rd, Cambridge CB1 1PT, , Cambridge

  • Chelmsford

   Bishop Hall Ln, Chelmsford CM1 1SQ, , Chelmsford

   • Peterborough

    University House, Swain Ct, Peterborough PE2 9PW, , Peterborough

    • London

     19 Charterhouse St, London EC1N 6RA, , London

     Klausimai