Keystone logo
Anglo-American University

Anglo-American University

Anglo-American University

Įvadas

Anglo-American University

Anglo-American University / anglo-americká vysoká škola (toliau NNV) buvo įkurta 1990 metais ir nuo tada tapo akademinės kompetencijos centras, kuriame studentai iš viso pasaulio atvyksta dirbti akademinį tyrimą, o tyrinėti miestą, pakliūti į įvairovę ir plėtoti nepriklausomą balsą.

Anglo-American University, įsikūrusi Thurn ir Taxis rūmuose, teise Prahos pilies istoriniame rajone Prague's Malá Strana, yra įsipareigojusi teikti unikalią švietimo mokoma anglų kalba, remiantis geriausiais Amerikos ir Didžiosios Britanijos akademinio tradicija.

NNV turėjo studentų iš daugiau nei šešiasdešimties šalių visame pasaulyje. Fakultetas taip pat tarptautinė su specialistais apmokyti ne iš geriausių universitetų pasaulyje, pavyzdžiui, Harvardo, Jeilio, Stanfordo ir kt.

Anglo-amerikiečių universitetas siūlo akredituotą bakalauro ir magistro programas šiose srityse:

 • Verslo administravimas
 • Humanitariniai ir socialiniai mokslai
 • Tarptautiniai santykiai ir diplomatija
 • Žurnalistika
 • Jonas H. Carey II teisės mokykla

Universiteto tikslas yra suteikti studentams praktinių žinių ir įgūdžių, kurių jiems susirasti darbą, kaip pirmaujanti asmenybes ar specialistus jų profesijų. NNV sukuria interaktyvų aplinką savo mokiniams nuodugniai ištirtų grupių, kuriose dėmesys skiriamas nepriklausomą mąstymą, miesto argumentais, tobulinimo rašymo įgūdžių ir praktinio ir kūrybinio taikymo žinių ir įgūdžių patirtį. Dėl savo daugiakultūrę pobūdį ir intymioje aplinkoje tyrimų, NNV sukuria unikalią erdvę kokybės švietimą. Šiuo metu "Anglo-amerikiečių universitete yra daugiau nei 800 studentų.

NNV, institucija, kuri suteikė aukščiausios asmeninįpranešimą išsilavinimą 25 metų, yra malonu pranešti, kad ji persikėlė į Thurn ir Taxis rūmai, Laikantis tradicijų, naujų miesteliu yra įsikūręs vos gatve nuo NNV dabartinio pastato Letenská 5, Praha 1, Pastatas, kuris buvo atsisakyta jau keletą metų, perėjo per daugelį rankų, per pastaruosius kelis šimtus metų prieš suteikta neoklasicizmo stiliaus atnaujinimą, kurį Thurn ir Taxis šeimos 1814.

Pagal pasirašytą sutartį su Praha 1 savivaldybės tarybos prieš dvejus metus, Universitetas turės išskirtinę nuomą 15 metų rūmuose. Studentai pradės klases naują miestelio į pavasario semestro 2015.The naujas patalpas pradžioje siūlys 17 pilnai įrengti kabinetai, vienas vizualiųjų menų studija ir du kartus už savo studentų kūno vietos. Studentai gali tikėtis į naują kavinę, taip pat šiuolaikinės studentų salonėlis studijuoti ir bendrauti. Be to, laisvos vietos popamokinės veiklos ir renginių bus prieinami ir leis daugiau akademinio bendravimo ir augimo. Visi studentai turės galimybę susipažinti su kaimyninių Vojanovy sodai, pabrėždama AAU naują vietą išskirtinumą.

Sprendimas perkelti buvo padaryta siekiant suderinti augantį studentų organizacijos techniškai ir moksliškai pažangiosios miesteliu. NNV metu vyksta studentų iš daugiau nei 60 šalių visame pasaulyje ir nori suteikti jiems labiausiai upscale ir šiuolaikinės miesteliu, tuo pat metu išlaikant jos vietą gražioje ir istorinėje Mala Strana. NNV paliko Lázeňská miesteliu ir visiškai įrenginys bus išnuomotas naujų nuomininkų, tačiau tai visiškai pagal Maltos riterių mokestį.

Reikalavimai vizoms

Norėdami gauti informacijos apie vizą, spustelėkite nuorodą.

Stipendijos ir finansavimas

Susipažinkite!

Prisijunkite prie vieno iš mūsų virtualių atvirų durų namų.

Akreditacijos

Akredituota AACSB

Vietos

 • Prague

  Anglo-American University, Letenská 5, 118 00 , Prague

  Programos

  Įstaiga taip pat siūlo:

  Klausimai