Keystone logo
Anglo-American University Tarptautinių santykių bakalauras: žmogaus teisės
Anglo-American University

Tarptautinių santykių bakalauras: žmogaus teisės

Prague, Čekija

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline *

Request earliest startdate

EUR 10 500 / per year **

Stovykloje

* jei jums reikia vizos, rekomenduojame pateikti paraišką likus ne mažiau kaip 10 savaičių iki semestro, per kurį norite pradėti studijas, pradžios.

** ne ES | už ES 9000 Eur per metus

Įvadas

Tarptautinių santykių menų bakalauras: žmogaus teisės yra trejų metų tarptautiniu mastu akredituota programa, siūlanti šiuolaikišką ir tarpdisciplininį tarptautinių santykių mokymąsi, sutelkiant žmogaus teises. Jūs uždirbsite visame pasaulyje pripažintą Amerikos ir Europos bakalauro laipsnį.

Anglo-American University tarptautinių santykių bakalaurą: Žmogaus teisių programą teikia ekspertai iš viso pasaulio, kurie įgyja ilgametę profesinę patirtį klasėje. Ši programa suteikia studentams galimybę visapusiškai pajusti kultūrinį Vidurio Europos dinamiškumą. Studentai gali tikėtis įgyti tvirtą tarptautinių santykių ir politikos teorijos, istorijos, filosofijos, nacionalizmo ar saugumo pagrindą.

Žmogaus teisių koncentracija, glaudžiai susijusi su tarptautine politika, yra tarptautinės teisės, politikos, teisių ir etikos sankirtoje, nagrinėjanti mūsų visuomenės tragedijas, raidą ir teisių įgyvendinimą.

Baigę mūsų mokiniai geba kritiškai išnagrinėti ir spręsti mūsų laikų tarptautinius / tarpkultūrinius iššūkius, tokius kaip pasaulinė nelygybė, ekonominė priklausomybė, konfliktai ir saugumas, arba globalizacija, įskaitant besivystančių organizacijų, pvz., Jungtinių Tautų, NATO, vaidmenį. ir Europos Sąjungą.

Už klasės ribų galite prisijungti prie studentų klubų, tokių kaip „Diplomatija“ arba „JT modelis“, praktikuoti savo diskusijų įgūdžius dėstytojų ir studentų diskusijose arba aptarti aktualias politines problemas su profesoriais ir vietos ekspertais tokiame renginyje kaip „Profesoriai aludėje“.

AAU Karjeros centras taip pat kasmet sujungia studentus su daugybe profesinių praktikų Čekijoje ir užsienyje.

Priėmimai

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai