Keystone logo
Antalya Bilim University

Antalya Bilim University

Antalya Bilim University

Įvadas

Kodėl ABU?

Yra daug priežasčių pasirinkti ABU kaip pirmąjį žingsnį kuriant savo ateitį ir naują gyvenimą:

 • Kursus dėsto aukštos kvalifikacijos dėstytojai, turintys daktaro laipsnius iš geriausių pasaulio universitetų
 • ABU siūlo tikrai tarptautinę patirtį. Universitete studijuoja 75 skirtingų šalių studentai, o dėstytojai atstovauja 19 skirtingų šalių.
 • ABU miestelyje gyvena jaunimas iš viso pasaulio; ABU yra įvairus, daugiakultūris universitetas.
 • ABU miestelis siūlo daugybę socialinių ir akademinių galimybių, prieinamų visiems studentams per visą jų išsilavinimą.
 • Naudodama įvairias stipendijas, ABU siūlo visiems vienodas išsilavinimo galimybes.
 • Studentai baigia ABU kaip pasaulio piliečiai, turintys aiškią tarptautinę viziją.

Universitetas su dideliais tikslais

ABU yra mokslinių tyrimų universitetas, siūlantis tarpdisciplininį magistro laipsnį ir daktaro laipsnį. programas, skirtas įvairiems dalykams.

Mūsų akademinį personalą sudaro dėstytojai, įgiję daktaro laipsnį iš pirmaujančių užsienio universitetų ir atlikę puikius akademinius tyrimus. Taigi ABU gali pasiūlyti studentams kokybišką išsilavinimą, kad jie galėtų lengvai rasti įsidarbinimo galimybes visame pasaulyje.

ABU priėmė visą gyvenimą trunkančią švietimo programą. ABU, pagrindinis inovacijų ir švietimo centras Viduržemio jūros regione, reaguoja į asmenų ir verslo pasaulio poreikius regione per mūsų tęstinio ugdymo centrą.

Ateitis jūsų rankose

ABU siūlo galimybių pasaulį ir atveria duris į puikią ateitį.

 • Sužinokite naujausią informaciją apie įgūdžius gražioje gamtinėje aplinkoje
 • Mokykitės kartu su studentais ir dėstytojais iš viso pasaulio
 • Turėti įgūdžių būti pirmaujančių tarptautinių kompanijų vadovu
 • Susipažinkite su kitomis kalbomis ir kultūromis
 • Gaukite suvokimą ir įgūdžius kurti novatoriškas naujoves
 • Turėkite platų pasaulinį tinklą, kuris padės įsiveržti į tarptautines rinkas

Aukšti ABU standartai

Aukštos kvalifikacijos fakulteto nariai

ABU dėstytojai įgijo daktaro laipsnius iš pirmaujančių pasaulio universitetų, įskaitant MIT, Cornell, Duke, Purdue, Merilando universitetą, Viskonsino universitetą, Toronto universitetą, USC, Birmingemo universitetą, Floridos Atlanto universitetą, Floridos valstijos universitetą, Arizonos universitetas, Johaneso Gutenbergo universitetas ir Mičigano universitetas.*

*Išsamų dėstytojų sąrašą rasite ABU svetainėje

ABU teikia platų paramos studentams spektrą

Dvigubas pagrindinis laipsnis

Antalya Bilim University , gavę atitinkamos administracinės tarybos patvirtinimą, studentai, kurių GPA yra 2,8 ar daugiau ir kurie užima 20% savo skyriaus, gali stoti į dvi skirtingas bakalauro programas vienu metu, baigę abiejų programų diplomus. Dvigubi pagrindiniai studentai privalo išklausyti visus privalomus antrosios pagrindinės programos kursus. Trečią, ketvirtą ar penktą semestrą studentai gali stoti į dvigubą pagrindinę programą.

Nedidelis laipsnis

Antalya Bilim University studentai, kurių GPA yra 2,60, gali stoti į nedidelę programą, jei jie atitinka atitinkamos kolegijos administracinės valdybos nustatytus minimalius kurso ir įskaitos kriterijus. Studentai, sėkmingai baigę visus kredito kursus, gali kreiptis dėl nedidelio laipsnio trečiojo, ketvirtojo, penktojo ar šeštojo semestro pradžioje.

Tarptautinis studentų biuras

Kai atvyksite į Antalya Bilim University , nebūsite vieni, nes mūsų universitete yra „Tarptautinis studentų biuras“, atsakantis į visus galimus mūsų tarptautinių studentų rūpesčius.

Mūsų biuras teikia socialinius ir kultūrinius renginius, kurie Antalijoje yra nauji. Kaip tarptautinis studentas, turėsite galimybę tyrinėti įvairias kultūras, atrasti naujos patirties ir susirasti naujų draugų visuose renginiuose, kuriuos organizuoja mūsų tarptautinis studentų biuras.

Mūsų universitetas siekia, kad perėjimas prie Antalya Bilim University ir gyvenimo Antalijoje būtų kuo sklandesnis

Vietos

 • Antalya

  Çıplaklı, Çıplaklı Mh. Akdeniz Blv. Pk:07190 Döşemealtı/antalya, 07190 Döşemealtı/Antalya,, , Antalya

  Klausimai