Keystone logo
ANUIES Naujovės aukštojo mokslo srityje
ANUIES

Naujovės aukštojo mokslo srityje

Mexico City, Meksika

Request duration

Ispanų kalba

Request pace

Request application deadline

Jul 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

ANUIES prisidėjo kuriant aukštojo mokslo inovacijų politiką aplinkoje, kuriai būdingas sudėtingumas ir netikrumas. Tai buvo išreikšta didesne jėga nuo 2006 m., Kai buvo pasiūlyta keisti mokymo ir mokymosi modelius, nuolat diegti naujoves, įvairinti ugdymo būdus ir skatinti švietimą visiems gyventojams. Daugiausia dėmesio skiriama išsamių mokymo procesų kūrimui, įvairių ugdymo būdų ir formatų programų skatinimui, taip pat mokymų ir atnaujinimo galimybių atvėrimui.

Inovacijos aukštajame moksle yra vienas iš esminių klausimų, kurį ANUIES iškėlė, nes reikia sukurti išsamius mokymo procesus įvairiose žinių ir profesinėse srityse. Todėl ji organizuoja tarpregionines ir tarpregionines darbo grupes, kurios skatina ir vykdo projektus, susijusius su šiomis teminėmis kryptimis:

Švietimo modeliai

Švietimo naujovės ir mokymo programa

Aplinka ir būdai

Siekiant plėtoti darbą, susijusį su šiais klausimais, aukštojo mokslo institucijos sukuria bendradarbiavimo mechanizmus per nacionalinį tinklą, kuriame pradedami akademiniai projektai, skatinantys inovacijų konsolidavimą aukštajame moksle, skatinamas akademikų, vadovų ir inovacijų specialistų dalyvavimas regioniniu, tarpregioniniu ir nacionaliniu lygmenimis. ANUIES skleidžiami rezultatai skleidžia naujoviškus procesus ANUIES priklausančiose aukštojo mokslo institucijose per Tinklo observatoriją.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Ankstyvojo ugdymo bakalauras
    • Lethbridge, Kanada
  • Bachelor of Education Honours Degrees (BEd Honours)
    • Johannesburg, Pietų Afrikos Respublika
  • Tarptautinių liberaliųjų menų bakalauras: tarpdisciplininiai menai
    • Kofu, Japonija