Keystone logo
Aquinas College

Aquinas College

Aquinas College

Įvadas

namai

Akvinietis kolegija, Įtrauki švietimo bendruomenė įsišaknijusi katalikų ir Dominikos tradiciją, teikia septyni laisvieji menai su pasaulinės perspektyvos, pabrėžia karjeros paruošimo orientuota į vadovavimo ir paslaugų kitiems ir skatina įsipareigojimą mokytis visą gyvenimą, skirtą tiesos siekimas ir bendra gera.

Vykti į virtualią kelionę mūsų Campus paspaudę čia

Mūsų vizija

Akvinietis Kolegija yra pripažinta kaip išskirtinė Katalikų laisvųjų menų kolegijoje, kad rengia asmenims karjeros vadovavimo ir aptarnavimo plėtojant tvarią ir tiesiog pasaulio bendruomenei.

Laisvųjų menų

Septyni laisvieji menai yra išsami švietimo, skirta kurti studentams, kurie klesti visose gyvenimo matmenys. Tuo Akviniečio, o studentai gauna karjeros paruošti konkrečias disciplinas, tikslas yra būti tinkami viskam. "Švietimas visai asmuo, kuris yra geriausias visų gyvenimo, o ne tik 9-5 darbo dienos, bet rengiant jums vis besikeičiančiame pasaulyje.

Ką ji gali padaryti už mane?

 • Iš laisvųjų menų švietimo laisvė apima dvasinę laisvę ir skatina mąstymo ir gyvenimo, kad leistų studentams suvokti Dievo tikslą jų gyvenime.
 • Sutelkiant dėmesį į visą asmenį, studentai įgyja tai, kaip suprasti užpildyti svarbius vaidmenis savo laisvą laiką, pavyzdžiui, yra geras draugas, bažnyčia narys, sutuoktinis, arba teigiamą prisideda prie bendruomenės.
 • Įgyti platų, pamatinių išsilavinimą, studentai yra pasirengę platų karjeros galimybes visą gyvenimą.
 • Su mažesniu dydžiu ir mažesnio studentas / profesoriaus santykiu nei didesnių universitetų, gausite daugiau asmeninį dėmesį, labiau tikėtina, kad būti nurodyta stažuočių ir darbo vietų kūrimo ir išmokti puoselėti glaudesnius ryšius.
rezultatas

Yra daug dalykų, kuriuos reikia didžiuotis tuo Akviniečio. Pripažintas nacionaliniu, ir apdovanoti mūsų stiprių akademinių programų, lengvoji atletika, sėkmės tvarumo ir paslaugų pastangų, ir visų pirma mūsų studentams rezultatus.

nacionalinės apdovanojimai

 • Švenčiame mūsų aiškiai katalikų ir Dominikos šaknis, Akvinietis buvo apdovanotas Top 50 katalikų kolegija (2015 Reitingai Best Katalikų kolegijose ir universitetuose).
 • Akvinietis taip pat buvo 3 vieta "Best Value Midwestern School" (2017 m. "US News & World Report")
 • # 41 Geriausias Midwestern regioninis universitetas (2016 CollegeChoice.net 2016 reitinguose).

Studentų sėkmė

Yra galimybių daugybė mūsų studentams tyrinėti savo interesus. Nesvarbu, ar per studijuoja toli, atliekant bakalauro tyrimus arba vykdant stažuotę, yra kažkas kiekvienam.

 • Akvinietis turi labai aukštą įdarbinimo rodiklis, kur 90% mūsų 2014 absolventai sutartį ar magistrantūros mokyklose per šešis mėnesius nuo baigimo.
 • Praktika partneriai, pavyzdžiui, Amway, "Disney", STEELCASE, spektro sveikatos, Grand Rapids dailės muziejus, Van Andel tyrimų instituto ir Detroit Tigers ir daug daugiau!
 • Akvinietis yra suskirstytos į viršų 3 procentų visų apskaitos programų šalyje remiantis 2014 CPA egzamino perdavimą norma.
 • Mes turime beveik 70% priėmimo greitį į medicinos mokyklą, ir klestėti su partnerystės su MSU kolegijos medicinoje ankstyvojo užtikrinimo programa.
 • 100% absolventų Slaugos ir chemijos dirba per 6 mėnesius nuo baigimo.
 • Švietimas studentai praeiti Michigan bandymas mokytojų atestavimo esant 92,4% tarifu.
 • Mūsų absolventai turi 90% priėmimo greitį į fizinį padėjėjas, fizinės terapijos ir dantų programas.
studentai

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

 • Grand Rapids

  1700 Fulton St. E , 49506-1801, Grand Rapids

Klausimai