Keystone logo
© photo courtesy of Arden UK
Arden UK

Arden UK

Arden UK

Įvadas

Mes tikime, kad Ardeno universitete kiekvienas turi teisę gauti gyvenimo ir karjeros pranašumus, kuriuos gali duoti aukštasis mokslas. Esame pasiryžę, kad universiteto patirtis būtų patogi ir prieinama ambicingiems ir motyvuotiems žmonėms, tokiems kaip jūs, todėl esame greičiausiai augantis universitetas Jungtinėje Karalystėje*.

Mūsų misija yra sudaryti sąlygas suaugusiems besimokantiems, kaip jūs, su aukštojo mokslo studijų galimybėmis, kurios suteikia jums įrankius, reikalingus jūsų karjeros ir gyvenimo tikslams pasiekti. Mes metame iššūkį įprastiniam supratimui apie studijų laipsnį, siūlydami lanksčius, profesinius kursus su tvarkaraščiais ir mokymosi galimybėmis, atitinkančiomis jūsų gyvenimo įsipareigojimus.

Ardeno universitetas turi septynis modernius studijų centrus visoje JK kai kuriuose įvairiausiuose ir klestinčiuose šalies miestuose, įskaitant Londoną, Birmingemą, Lydsą ir Mančesterį.

2024 m. žurnalas CEO Magazine mūsų vykdomąsias MBA studijas pripažino geriausiomis savo klasėje Jungtinėje Karalystėje ir vienomis iš dešimties geriausių vykdomųjų MBA studijų visame pasaulyje. Mūsų standartinės MBA studijos taip pat buvo išrinktos tarp dešimties geriausių MBA kursų Europoje ir 2 vietoje Jungtinėje Karalystėje. Žurnalas "CEO Magazine" kasmet reitinguoja MBA studijas pagal tokius kriterijus, kaip dėstytojų kokybė, tarptautinė įvairovė, akreditacija ir tarptautinis poveikis.

* Daugiau pirmųjų kursų JK bakalauro studijų studentų 2015–2021 m. nei bet kuriame kitame universitete (HESA duomenys)

235834_Arden_badges.png

Akreditacijos

Daugelis mūsų programų yra akredituotos tarptautiniu mastu pripažintų profesinių organizacijų, o tai užtikrina aukštus kokybės standartus ir suteikia prieigą prie papildomų išteklių jūsų karjeros sėkmei.

accredited online degree bachelor's master's distance learning

Kodėl verta studijuoti su Ardenu?

Studijuokite šiuolaikinį laipsnį JK

Studijos su Arden Jungtinėje Karalystėje siūlo šiuolaikišką mokymosi būdą, kuris suteikia jums universiteto gyvenimo privalumų ir lankstumo, kad galėtumėte studijas pritaikyti prie kitų gyvenimo įsipareigojimų. Dvi dienas per savaitę praleisite lankydami paskaitas pasirinktame JK studijų centre, suteikdami jums laisvę pasirinkti, kada ir kur atliksite likusią savarankiško internetinio tyrimo dalį.

Dėmesys užimtumui

Visos mūsų programos yra sukurtos atsižvelgiant į jūsų karjerą. Mūsų dėstytojai investuoja į jūsų sėkmę tiek mūsų kursuose, tiek už jų ribų, o mūsų programose yra galimybių pritaikyti praktinius įgūdžius atskiruose moduliuose ir užbaigti nepriklausomą mokslinių tyrimų projektą. Kaip Ardeno studentas, galite pasinaudoti mūsų specialaus karjeros portalo ištekliais:

 • CV kūrėjas
 • Interviu treniruoklis
 • Visuotinė darbo paieškos sistema
 • Darbdavio patarimai
 • Papildomi verslo įgūdžių kursai

Taikomieji įgūdžiai

Kai baigsite Ardeno universiteto diplomą, jūs:

 • Įrodėte savo gebėjimą mokytis ir spręsti problemas savo dėmesio srityje
 • Turite nuodugniai suprasti savo dalyką
 • Sugebėti priimti sprendimą, kaip valdyti savo karjeros planavimą pagal savo modulius
 • Turėkite perkeliamų įgūdžių, kurie padidins jūsų įsidarbinimo ir karjeros galimybes

Studijuokite išteklius po ranka

 • Mūsų internetinėje bibliotekoje yra tūkstančiai kruopščiai atrinktų knygų ir žurnalų
 • Lengvai atsisiunčiama medžiaga
 • Prieiga prie bet kurio įrenginio, net neprisijungus
 • Studijuokite turinį savo tempu

184044_manservice700.jpg

Universiteto ypatybės

  Priėmimai

  Vietos

  • Coventry

   Coventry, Jungtinė Karalystė

   Programos

   Klausimai