Keystone logo
Arizona Christian University Politikos mokslų bakalauras – Koncentracija baudžiamojoje justicijoje
Arizona Christian University

Politikos mokslų bakalauras – Koncentracija baudžiamojoje justicijoje

Glendale, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

USD 28 874 / per year *

Stovykloje

* mokslas 2021/22 m

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Baudžiamosios justicijos studijos ACU moko naujos kartos teisėsaugos vadovus, kad jie galėtų įgyvendinti savo pašaukimą teisėsaugai, pagrįsti bibline pasaulėžiūra ir etika, turinčiais įgūdžių ir žinių profesinei sėkmei ir pasiruošusiems žengti į vieną iš greičiausiai augančių karjeros sričių. šalyje. Užsiėmimus veda patyrę aktyviai dirbantys teisėsaugos darbuotojai, kurie vadovauja studentams atliekant griežtus kursinius darbus, kuriuose derinama baudžiamosios justicijos teorija ir stipendija bei praktiniai, praktiniai mokymai. Mūsų baudžiamosios justicijos fakultetas yra ne tik mokytojai, bet ir mentoriai, padedantys studentams suderinti aistrą teisėsaugai su puikiu mokymu ir įgyta patirtimi. Mūsų unikalus baudžiamosios justicijos kursinis darbas pagrindžia studentus Biblijos pasaulėžiūra, moko juos biblinės etikos ir ragina gyventi savo tikėjimą su užuojauta ir Dievo tiesa baudžiamojo teisingumo profesijoje.

Programa, priklausanti ACU politikos mokslų bakalauro laipsniui, reikalauja mažiausiai 18 kreditų valandų baudžiamosios justicijos kursinio darbo, taip pat plataus mokymo teisės, viešosios politikos, tyrimų ir analitinės rašymo, Amerikos vyriausybės ir konstitucinės teisės srityse. Šis baudžiamojo teisingumo ir tradicinių politikos mokslų kursinių darbų derinys parengia studentus karjerai, kuri neatsilieka nuo šios dinamiškos srities, nesvarbu, ar tai būtų teisėsaugos ir bendruomenės policijos, karjeros teisės ir teisinio darbo, viešosios politikos formavimo ar tarnybos vyriausybėje.

Studentai, baigę menų bakalaurą arba mokslų bakalaurą politikos mokslų – kriminalinės justicijos srityse, yra pasirengę reikšmingai krikščionių įtakai vyriausybėje, teisėsaugoje, teisėje ir politikoje. Studentai tyrinėja tikėjimo ir politikos sankirtą, remdamiesi Amerikos valdžios sistemos ir apskritai politikos idėjomis, vertybėmis ir institucijomis. Išmokite integruoti biblinę pasaulėžiūrą į gilų valdžios supratimą, apgalvotai svarstydami ir spręsdami politines galimybes ir iššūkius, su kuriais susiduria šiandienos kultūra. Integruodami tikėjimą ir mokslą, politikos mokslų absolventai savo aistrą politinei transformacijai paverčia reikšmingu krikščionišku lyderiavimu ir įtaka savo bendruomenėse, tautoje ir pasaulyje.

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Bachelor in European Studies - Politics, Societies and Cultures
    • Malmö, Švedija
  • Ekonomikos, politikos ir socialinių mokslų bakalauras
    • Bologna, Italija
  • Politikos bakalauras (BA).
    • Dubuque, Jungtinės Amerikos Valstijos