Keystone logo
Arizona Christian University Vidurinio ugdymo mokslų bakalauras – politikos mokslų susikaupimas
Arizona Christian University

Vidurinio ugdymo mokslų bakalauras – politikos mokslų susikaupimas

Glendale, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

USD 28 874 / per year *

Stovykloje

* mokslas 2021/22 m

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Vidurinio išsilavinimo – politikos mokslų programa ACU moko jus dėstyti politikos mokslų meną ir mokslą, kartu teikiant svarbius kursinius darbus, siekiant pagilinti savo žinias ir supratimą apie švietimo sritį. Trys pagrindiniai programos atributai paruoš jus sėkmingai karjerai švietimo srityje. Pirma, programa pabrėžia švietimo principų integravimą visoje mokytojo profesijoje. Sužinosite, kad mokymas nėra suskirstytas į skyrius, o yra turtingas moksliniais tyrimais pagrįstų teorijų ir praktinės patirties derinys. Antra, programoje akcentuojamas praktiškumas. Turėdami didelę patirtį, dėstytojai suteiks jums laiku ir vertingų žvilgsnių į šiandienos klases. Galutinis ir vertingiausias programos atributas – mentorystės akcentavimas. Dėl mažo universiteto dydžio galėsite užmegzti tvirtus mentorystės ryšius su savo dėstytojais. Šis kuravimas prasideda klasėje ir tęsiasi mokant mokinius ir vėliau.

Profesionalios licencijos/sertifikavimas

Pradinio ugdymo bakalauro laipsnis gali lemti pedagogo pažymėjimą Arizonoje. Visi studentai, kurie patenkinamai baigs pradinio ugdymo sertifikato programą Arizona Christian University , gaus universiteto rekomendaciją (IR). Programos „auditas“ bus atliktas įvykdžius paskutinį programos reikalavimą, kad būtų užtikrintas 3,0 VVP pagal reikalaujamus programos kursinius darbus (įskaitant perkėlimo kursinius darbus), bendras 2,5 GPA, visiškai sumokėta už mokslą / mokesčiai, o medžiaga, paimta iš bibliotekos. buvo grąžintas. IR bus įkeltas į Arizonos švietimo departamentą. Jis galioja vieneriems metams ir negali būti išduodamas iš naujo. IR taupo jūsų laiką ir pinigus, kai kreipiatės dėl mokymo pažymėjimo.

Be to, sertifikuoti absolventai gauna Tarptautinės krikščioniškųjų mokyklų asociacijos (ACSI) mokymo sertifikatą, suteikiantį teisę dėstyti krikščioniškose mokyklose 180 JAV ir visame pasaulyje.

Valstybėse skiriasi sertifikavimo reikalavimai. ACU dėjo pagrįstas ir sąžiningas pastangas, kad nustatytų, ar jos sertifikuotos švietimo programos atitinka taikomus išsilavinimo reikalavimus profesinei licencijai arba sertifikavimui visose penkiasdešimtyje valstijų ir keliose JAV teritorijose.

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Politikos mokslų bakalauras
  • Tampa, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Political Science
  • Carson, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • BSc in Economics & Politics
  • Lisbon, Portugalija
  • Paris, Prancūzija
  • + 1 Daugiau