Keystone logo
Arkansas Tech University

Arkansas Tech University

Arkansas Tech University

Įvadas

Sveiki atvykę į Arkansas Tech universitetą

"Tech" yra skirta studentų sėkmei, prieinamumui ir kompetencijai, kaip reaguoja kampusie bendruomenė, suteikianti progresyvaus intelekto vystymosi ir pilietinio dalyvavimo galimybes. Technologija tradicijas įkvepianti ir plečiant, "Tech" įkvepia ir suteikia bendruomenės nariams galimybę siekti savo tikslų, siekdama gerinti Arkanząsą, tautą ir pasaulį.

Įkurta 1909 metais, Arkanzaso technikos universitetas Yra daug istorijos ir dabar yra vienas iš sparčiausiai augančių universitetų valstybėje. "Tech" yra puikus universitetas puikioje vietoje. Jei norite gauti daugiau informacijos apie "Tech" techninę pagalbą, apsilankykite "Tech-At-A-Glance" arba apsilankykite universiteto miestelyje ir mes jums įrodysime, kad siūlome pasaulinio lygio instrukcijas, išskirtinius įrenginius, studentų pirmąjį dėmesį ir didelę vertę.

Tech teikia kampelį, pakankamai mažą, kad galėtų skirti individualų dėmesį, tačiau pakankamai didelis, kad galėtų gauti kokybišką išsilavinimą. Kai manote, kad mūsų išsilavinimo lygis yra vienas didžiausių valstybėje, regione ir šalyje, jo aiški technika yra tik tinkamas dydis.

Čia "Tech" siekiame padėti studentams bet kokiu būdu. Mūsų priėmimo ir finansinės pagalbos biurai yra pasirengę padėti jums prisijungti prie mūsų universiteto. Tech net turi biurą, skirtą mūsų tarptautiniams studentams.

Mes norime padėti jums kuo geriau pasinaudoti savo kolegijos patirtimi. Jei norite gauti papildomos informacijos apie "Tech", nedvejodami susisiekite su mumis "Campus Tour", apsilankykite mūsų būsimųjų studentų DUK arba susisiekite su mūsų priėmimo įstaiga.

Mūsų misija

"Arkansas Tech" universitetas yra skirtas studentų sėkmei, prieinamumui ir kompetencijai kaip jautriam universitetų bendruomenei, suteikiančiai progresyvios intelektualiosios plėtros ir pilietinio dalyvavimo galimybių. Technologija tradicijas įkvepianti ir plečiant, "Tech" įkvepia ir suteikia bendruomenės nariams galimybę siekti savo tikslų, siekdama gerinti Arkanząsą, tautą ir pasaulį.

Arkansas Tech pagal numerius

Kaip kainuoja "Tech"?

 • Vidutiniškai pradinių mokyklų ACT rezultatai viršijo nacionalinius ir valstybės vidurkius 21 metus iš eilės
 • Vidutinis ACT rodiklis pirmosios klasės klasei 2015 m. Yra 22,05
 • Labiausiai nebrangus pasirinkimas tarp penkių geriausių universitetų valstybėje
 • Tech siūlo daugiau nei 120 studentų organizacijų

Studentų kūno

 • 2015 m. Rudenį buvo 17 metų iš eilės registruotų įrašų

Fakultetas

 • Daugiau nei 400 dėstytojų
Hr-infographic01
Hr-infographic02
Hr-infographic03

Universiteto ypatybės

  Stipendijos ir finansavimas

  SumaGalutinis paraiškų davimo terminas
  International Excellence Scholarship9,000 USDMarch 31, 2022
  International Baccalaureate Scholarship5,100 USDMarch 31, 2022

  Priėmimo į programą reikalavimai

  Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

  Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

  Vietos

  • Russellville

   West O Street,215, 72801, Russellville

   Klausimai