Keystone logo
Arsom Silp Institute of Art (Sataban Arsom Silp)

Arsom Silp Institute of Art (Sataban Arsom Silp)

Arsom Silp Institute of Art (Sataban Arsom Silp)

Įvadas

„Arsom Silp“ meno institutas yra 10 metų patirtis, sukaupta vadovaujant Roong-Aroon mokyklai. Jo tikslas - pasiūlyti Tailando žmonėms alternatyvią švietimo vietą.

Suvokę supratimą, kad tajų kalbos mokymo ir mokymosi metodai atstumia mokinius nuo jų aplinkos ir visuomenės, „Arsom Silp“ meno instituto įkūrėjai nusprendė vienodai derinti meną, akademinį pedagoginį požiūrį į Tailando išminties požiūrį puoselėti didžiausią potencialią mokymosi patirtį.

Turėdami aiškius tikslus derinti akademinius dalykus ir gyvenimo patirtį, dėstytojai, kurie yra savo sričių ekspertai, atidžiai stebi ir padeda studentams atsipalaiduoti ir draugiškai.

„Arsom Silp“ meno institutas, vadinamas „Arsom Silp“ („Asram of Arts“), buvo įsteigtas kaip ne pelno siekianti organizacija. Institutas, kurį globojo Roong-Aroon mokyklos fondas, San-Sang-Aroon fondas ir Yamaluddin fondas. Trys fondai teikia savo pradinio fondo dalis ir suteikia institutui galimybę įsigyti ir išlaikyti savo darbuotojus bei žemės sklypą. 2006 m. Spalio mėn. Steigėjams buvo suteiktas Aukštojo mokslo komisijos leidimas įsteigti privatų aukštojo mokslo institutą.

Vietos

  • Bang Khun Thian

    ซอย อนามัยงามเจริญ 25,399, 10150, Bang Khun Thian

    Klausimai