Keystone logo
© Art Academy of Cincinnati
Art Academy of Cincinnati

Art Academy of Cincinnati

Art Academy of Cincinnati

Įvadas

Mes galime būti maži, bet mūsų įsipareigojimai yra dideli. Tai toks pats mūsų studentų įsipareigojimas sau: kurti geriausią meną, kokį tik gali. Art Academy of Cincinnati laikėsi šio įsipareigojimo nuo 1869 m., kurdama turtingą naujovių ir vizualiųjų menų meistriškumo tradiciją.

Dailės akademija yra viena iš mažiausių ketverių metų meno kolegijų šalyje, ir tai yra viena didžiausių mūsų stiprybių: tai reiškia, kad mūsų studentai tikrai gali būti savimi. Jie sulaukia individualaus dėstytojų dėmesio, laisvės plėtoti savo asmeninę viziją ir unikalią galimybę atskleisti savo tapatybę.

Jūs ne tik gausite išsilavinimą AAC; pradėsite atrasti, kas esate asmeniškai ir meniškai. Pasibaigus ketveriems čia praleistiems metams, nebūsite toks pat, koks buvote pradžioje.

Būkite kažko didesnio dalimi

Jūsų patirtis Art Academy of Cincinnati yra skirta atrasti ryškiausią ir gyvybingiausią save. Svarbu surasti savo meninį balsą ir priversti jį skambėti.

Būdami mūsų taisykles laužančių kūrėjų kolektyvo dalimi, turėsite drąsiai rizikuoti, tyrinėti žiniasklaidą, apie kurią net nesvajojote, ir sugalvoti šiuolaikinio vizualinio meno ir dizaino formas, kurių niekas dar neįsivaizdavo.

Čia prasideda ateities menas ir dizainas. Tai prasideda nuo tavęs.

Inovatyvus švietimas

Art Academy of Cincinnati žinome, kad XXI amžiaus menas ir dizainas reikalauja radikalios rizikos. Šis bendradarbiavimas yra inovacijų pagrindas. Kad ateitis kuriama mąstant, kuriant ir sprendžiant realaus pasaulio problemas novatoriškais būdais.

Mūsų tarpdisciplininė mokymo programa skirta paruošti jus ateičiai šiuolaikinio meno ir dizaino priešakyje. Mūsų pagrindinės programos suteikia jums laisvę eksperimentuoti ir tyrinėti įvairias disciplinas bei galią pritaikyti savo išsilavinimą, kad jis atitiktų jūsų viziją.

Statistika

 • 75 % absolventų vis dar dirba srityse, susijusiose su jų pagrindine veikla, o šalies vidurkis yra 27 %* – AAC ir Inside Higher Ed
 • 100% AAC studentų gauna stojamąją stipendiją
 • 8:1 studentų ir dėstytojų santykis
 • #25 Sinsinatis, Ohajas – geriausios vietos gyventi JAV – „Forbes“.

  Priėmimai

  Tarptautiniai studentai

  Jūsų patirtis Art Academy of Cincinnati yra skirta atrasti ryškiausią ir gyvybingiausią save. Svarbu surasti savo meninį balsą ir priversti jį skambėti.

  Būdami mūsų taisykles laužančių kūrėjų kolektyvo dalimi, turėsite drąsiai rizikuoti, tyrinėti žiniasklaidą, apie kurią net nesvajojote, ir sugalvoti šiuolaikinio vizualinio meno ir dizaino formas, kurių niekas dar neįsivaizdavo.

  Čia prasideda ateities menas ir dizainas. Tai prasideda nuo tavęs.

  Tarptautinės paraiškos kontrolinis sąrašas

  1. Paraiška per mūsų svetainę.
  2. Portfelio peržiūra: pateikite 8–10 originalių meno kūrinių ir (arba) raštų, kurie parodo jūsų asmenines idėjas ir pomėgius bei parodo jūsų meninius, techninius ir kūrybinius sugebėjimus. Yra keli būdai, kaip pateikti savo portfelį:
   • „Slideroom“: įkelkite savo aplanką internetu „Slideroom“.
   • Asmeniškai: galite susitarti dėl susitikimo mūsų svetainėje.
   • Nacionalinė portfelio diena: prisijunkite prie Nacionalinės portfelio dienos renginio.
   • Virtualus: suplanuokite virtualų susitikimą, kad gautumėte atsiliepimų iš vieno iš mūsų konsultantų.
   • Oficialus vidurinės mokyklos nuorašas: turime 2.0 ar aukštesnį GPA reikalavimą. Turite pateikti oficialų vidurinės mokyklos nuorašo įvertinimą iš akredituotos vertinimo tarnybos, pvz., Pasaulio švietimo tarnybos, Tarptautinio švietimo tyrimų fondo arba Educational Credential Evaluators. Atkreipkite dėmesį, kad neįvertintų nuorašų nepriimsime.
   • Atkreipkite dėmesį, kad nepriimsime nuorašų, kurie nebuvo įvertinti arba išversti į anglų kalbą.
   • Jei studento nuorašas yra pagal JAV vertinimo skalę (AF ir 0%-100%) ar panašiai, jis bus priimtas ir jo vertinti nereikės.
   • Anglų kalbos mokėjimas (ELP):
   • TOEFL: Minimalūs balų reikalavimai yra 550 už popierinį testą, 213 už kompiuterinį testą arba 80 už internetinį testą.
   • Duolingo: minimalus testo balas, kurį priima AAC, yra 90. Studentai gali siųsti savo balus tiesiai į AAC arba paprašyti išsiųsti testą.
   • Tarptautinė anglų kalbos testavimo sistema (IELTS): minimalus testo balas yra 6.
   • Tarptautiniams studentams, šiuo metu gyvenantiems ar studijuojantiems Jungtinėse Amerikos Valstijose arba angliškai kalbančioje šalyje, ELP gali būti atsisakyta pasikalbėjus su tarptautiniu koordinatoriumi.
   • AAC nepriims jokio testo, atlikto daugiau nei dvejus metus iki paraiškos pateikimo datos. Pageidautina vieneri metai.
   • Paso kopija: atsiųskite el. paštu spalvotą dabartinio paso nuotraukos identifikavimo puslapio kopiją.
   • Banko išrašas: finansiniai dokumentai: notaro patvirtinti banko dokumentai apie lėšas JAV doleriais, skirtas vienerių metų studijų ir pragyvenimo AAC išlaidoms padengti.

  Stipendijos ir finansavimas

  Įėjimo stipendijos skiriamos kiekvienam studentui, priimtam į mūsų programą. Įėjimo stipendija visų pirma grindžiama pareiškėjo portfelio stiprumu, tačiau taip pat atsižvelgiama į akademinius nuopelnus. Tarptautiniai studentai taip pat gali gauti kitas vidines stipendijas. Visiems tarptautiniams studentams reikės I-20 formos, kad galėtų kreiptis dėl F1 studento vizos per JAV konsulatą arba ambasadą savo šalyje. Kai studentas pateiks visus prašomus elementus, bus priimtas ir pateiks užstatą už mokslą, AAC išduos studento I-20 formą.

  English Language Requirements

  Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

  Vietos

  • Cincinnati

   Art Academy of Cincinnati 1212 Jackson Street, 45202, Cincinnati

   Klausimai