Keystone logo
© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Įvadas

Apie APIIT

Azijos ir Ramiojo vandenyno informacinių technologijų institutas siūlo įvairias programas, skirtas aukštos kvalifikacijos absolventams gaminti, suteikiant mūsų studentams tarptautiniu mastu palyginamą akademinę patirtį, glaudžiai suderintą su pramonės poreikiais. Kaip neatskiriama APIIT švietimo grupės narė, kurią sudaro Azijos ir Ramiojo vandenyno technologijos universitetas

APIIT programos yra siūlomos kartu su mūsų seniai tarptautiniu partneriu, Stafordšyro universitetu, Jungtinėje Karalystėje. Pagal šį patvirtintą bendradarbiavimo susitarimą APIIT teikia Staffordshire universiteto laipsnius, naudojančius tą pačią mokymo programą ir atitinkančius tuos pačius mokymo, mokymosi ir vertinimo kokybės tobulinimo procesus, kaip ir Jungtinėje Karalystėje, siekiant užtikrinti studentų patirties ir akademinių standartų palyginamumą.

Kūrybinės industrijos Malaizijoje ir regione pirmauja kaip perspektyvūs Stafordšyro universiteto kursai @ APIIT Dizaino inovacijų srityje

Iš tiesų, APIIT švietimo sistema sukuria absolventus, kurie įkūnija Staffordshire'o įsipareigojimą gaminti "Staffordshire Graduate" absolventus, kurie turi pagrindinius įgūdžius, susijusius su įsidarbinimu, verslu ir verslumu, bei gebėjimą išsiskirti į darbo rinką. Kaip studentai APIIT studentai, studijuojantys Stafordšyro universiteto laipsnius, mūsų studentai gauna daug daugiau nei tik jų dalykų supratimą, tačiau paliks atributų rinkinį, kurį potencialūs darbdaviai ne tik ieško, bet ir vertina ir gerbia. Tuo pačiu metu, "APIIT" pačių fondo ir diplomo programas taip pat užtikrina Staffordshire universitetas, užtikrinantis, kad studentai gauna tarptautiniu lygmeniu nustatytą kvalifikaciją, tuo pat metu užtikrinant sėkmingą progresavimą į pasirinktą laipsnį.

Toks požiūris į tarptautiniu lygmeniu orientuotą švietimą taip pat apima ir Malaizijos sienas, ir jis yra labai panašus į mūsų šeimos APIIT filialų kampanijas, veikiančias Šri Lankoje ir Indijoje. Tarp pirmųjų Malaizijos pirmųjų MSC statuso institucijų APIIT taip pat pasiekė stiprią pažangą mokslinių tyrimų, plėtros ir komercializavimo srityje, laimėdamas daugiau nei 50 Malaizijos ir tarptautinių apdovanojimų, skirtų naujovėms, produktams ir studentų projektams. Pažymėdamas savo dėmesį švietimo kokybei, APIIT švietimo grupė 2011 m. Gavo Ministro Pirmininko aukščiausio lygio apdovanojimą, taip pat Malaizijos tarptautinės prekybos ir pramonės ministerijos Eksporto kokybės apdovanojimą.

APIIT akademines programas patvirtina Malaizijos švietimo ministerija, o Malaizijos kvalifikacijų agentūra (MQA) visiškai ar laikinai akredituoja kvalifikacijas.

Kodėl mokykis Kuala Lumpur, Malaizija

Tai kažkas visiems

Kvala Lumpūras (KL) jau seniai yra studentų iš Indonezijos, Kinijos, Indijos, Pakistano, Centrinės Azijos, Europos, Vidurinių Rytų, Maldyvų, Afrikos šalių ir Pietryčių Azijos šalių studentų pasirinkimas. Be malonios Malaizijos šalies, jos įvairovės ir stabilių sąlygų, siūloma daugybė mūsų siūlomų kursų - nuo IT ir technologijų iki biotechnologijų ir žiniasklaidos - suteikia galimybę mokiniams mokytis visą gyvenimą.

Aukšti akademiniai standartai ir tarptautinis pripažinimas

Švietimas yra investicija, todėl norėtumėte įsitikinti, ar gaunate gerą kvalifikaciją ir aukštą mokymosi lygį. Per daugelį metų mes pritaikėme šiuolaikinius mokymo metodus ir įrenginius, nenukrypdami nuo tradicinių mokymosi metodų vertybių. Galite būti tikri, kad gausite švietimo kvalifikacijas, kurios atitinka tarptautinius standartus ir pripažinimą. Šios kvalifikacijos yra perduodamos ir pripažįstamos kitų universitetų, įskaitant Jungtinę Karalystę ir Australiją. Žinoma, mūsų pagrindinis tikslas yra tai, kad jūsų kvalifikacija ir studijos yra perduodamos ir vertinamos darbo jėgos.

Jūs patobulinsite anglų kalbą

Malaizija siūlo didelę galimybę mokytis ir mokytis naujų kalbų. Mūsų daugiakultūrėje įvairovėje ir populiacijoje yra anglų, bahasa melayu, mandarinų, kinų dialektų, tamilų ir daugelio kitų kalbėtojų. Jūs susipažinsite ir studijuosite su studentais iš viso regiono, suteikiant jums galimybę kalbėti ir praktikuoti naujas kalbas. Dauguma studentų moka anglų kalbą, o mūsų mokymai atliekami anglų kalba. Prieš pradėdami studijų programą, galite pratęsti papildomus anglų kalbos kursus.

Įperkama alternatyva

Bendra studijų ir gyvenimo Malaizijoje kaina yra mažesnė nei daugelyje šalių, kurios siūlo tarptautiniu mastu pripažintas ir kokybiškas studijų programas.

Technologijų ir daugialypės terpės centras

1996 m. Buvo pradėtas Malaizijos vyriausybės multimedijos didysis koridorius (MSC), kurio metu buvo pristatytos iniciatyvos ar pavyzdinės programos, apimančios elektroninę valdžią, protingas mokyklas, nuotolinę mediciną, tyrimus Malaizija taip pat pasirodo esąs architektūros istorijos įrašas nuo senojo iki naujojo. Ateik ir pamatysi vieną iš aukščiausių betono bokštų pasaulyje! 421 metro aukštyje Kvala Lumpūro bokštą pastatė vietinė firma, veikianti kaip telekomunikacijų ir transliavimo bokštas. Be sudėtingos architektūros, taip pat galite važiuoti vienu iš keturių greitų liftų į viršų ir pasigrožėti vaizdu iš stebėjimo denio. 452 metrų "Petronas Twin Towers", esanti virš Kuala Lumpūro panoramiesčio, yra nacionalinis paminklas ir šalies piktnaudžiavimo piktograma. 88 aukštų patrauklių stiklo ir plieno fasado pastatas yra integruotas vystymasis su komercinėmis, mažmeninės prekybos, viešbučio, konferencijų, pramogų ir gyvenamųjų patalpų.

Lengvai prieinamas

Malaizija lengvai pasiekiama skrydžiais iš viso pasaulio. Ji taip pat prieinama jūros ir sausumos iš kaimyninių šalių, tokių kaip Indonezija, Singapūras ir Tailandas. KL tarptautinis oro uostas "KLIA" yra nepakartojama oro uosto aplinka su pažangiausiomis technologijomis. Tai užimtas oro uostas, kuriame vyksta ir tvarkomi skrydžiai iš viso pasaulio. Jei esate automobilių lenktynių entuziastas, jums bus malonu žinoti, kad "Formulės 1" lenktynių trasa yra netoli oro uosto, kur "Formulės 1 lenktynės" kasmet vyksta kovo mėnesį. Trasa taip pat rengia motociklus ir ralio lenktynes ​​per metus.

Patirkite kultūrinę įvairovę

Jūs atrasite nuostabų seniausių civilizacijų Azijos - malajiečių, kinų, indų - sujungimą su gausiais festivalių, papročių ir tradicijų šventėmis bei daugiakultūrėmis virtuvėmis. Restoranai Malaizijoje - maisto pramogų nuotykiai. Yra daug įvairių - nuo aštrus malajiečių maisto, begalinis įvairių kinų maisto produktų, egzotinių patiekalų iš Indijos, vakarinės virtuvės, Nyonijos ir portugališko maisto. Atsipalaiduokite populiarių Malaizijos patiekalų, tokių kaip satay, nasi lemak, rendang, roti kanai, murtabak, laksa ir vištienos ryžiai. Tarptautinės greito maisto grandinės taip pat yra plačiai prieinamos miestuose. Malaizijos žmonės švenčia įvairias atostogas ir festivalius - Deepavali arba Šviestuvų šventė, Hari Raya, kinų Naujieji Metai, Kalėdos, Nacionalinė diena ar Merdeka diena, Žibintai ir Mėnulio pyrago festivalis, tik kelias.

Vidutinis klimatas ir oras

Malaizija turi tropinį, drėgną klimatą, kurio temperatūra vidutiniškai siekia 29 ° C per metus, ir aušintuvas kalnuotose vietovėse. Geografiniu požiūriu jis yra apsemtas šilta atogrąžų saulė, 3000 kilometrų pakrantės, šaltų kalvų kurortai, seniausių pasaulyje atogrąžų miškai ir aukščiausias kalnas Pietryčių Azijoje. Ryškus ir atogrąžų klimatas užtikrina, kad daugelį sporto šakų ir renginių galima mėgautis visais metais.

Sporto renginiai ir nuotykiai

Daugelis sporto žaista Malaizijoje. Tarp populiarių yra futbolas, badmintonas, ledo ritulys, tenisas ir skvošas. Kiti mėgstamiausi yra dviračiai, kriketas, boulingas, golfas, regbis, stalo tenisas, "softball" ir "grand prix" lenktynės. Jei jums patinka natūralus nuotykis, jums bus smagu! Su ilgomis pakrantėmis ir jūros salomis galite sėdėti vandens slidėmis, burbuliuoti vėjui, snorkeliavimui ir nardymui salose ir jūrų parkuose, taip pat plaukti baidarėmis, plaukioti su rausvu, upių safari ir kruizus kartu su dideliu upių tinklu. Tai dar ne viskas. Populiari veikla Malaizijoje taip pat yra urvas, kurortai, kalnų laipiojimas, važiavimas keliais, kalnų dviračiais, džiunglių pėsčiomis, važiavimas takais, nardymas, žvejyba, paukščių stebėjimas ir paraglidimas.

Vietos

  • Kuala Lumpur

    Jalan Teknologi 5, Taman Teknologi Malaysia, 57000 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia, , Kuala Lumpur

Klausimai