Keystone logo
© ASOMI College of Sciences
ASOMI College of Sciences

ASOMI College of Sciences

ASOMI College of Sciences

Įvadas

Tarptautinis koledžas

Mūsų kolegija gimsta iš konkrečios sinergijos tarp aukštojo mokslo pasaulio ir įmonės konteksto. Tai daroma kuriant naujas globalaus švietimo paradigmas ir modelius, todėl vienas iš pagrindinių mūsų prioritetų yra realybės, pagrįstos bendradarbiavimu, stažuotėmis ir tarptautiniais santykiais, kūrimas.

Siekiame aukštojo mokslo programas struktūrizuoti su savybėmis, kurios paruoštų mūsų studentus rinkai, kurią lemia greiti ir daugybės augimo tendencijų pokyčiai. Tikimasi, kad mūsų absolventai taps lyderiais, sugebančiais pasinaudoti šiomis galimybėmis per plačią viziją, kuri tęsiasi toli už nacionalinių sienų ir užmegs pasaulines partnerystes ir tinklus.

Štai kodėl mūsų kolegija siūlo mokymo ir stažuotės galimybes įvairiose šalyse ir suteikia jiems esmines partnerystes su pirmaujančiomis įmonėmis ir svarbiais tyrimų centrais.

Akredituota institucija

ACS – ASOMI College of Sciences yra akredituota aukštoji mokykla, įkurta siekiant kurti novatoriškus modelius ir sprendimus akademiniame kontekste, skatinant mokymosi gebėjimus, orientuotus į mokymo patirtį, paremtą veiksmingomis priemonėmis, ir iškeliant studentą kaip tikrą pagrindinį veikėją. mokymosi kelią, ruošiant jį tapti sėkmingu specialistu.

Misija

ACS – ASOMI College of Sciences misija – skatinti akademinio ir praktinio pasaulio susitikimą, skatinant šių dviejų aspektų/realybių atitikimą. Todėl jis užtikrina aukštos kokybės į rinką orientuotą paruošimą. Tai tapo įmanoma dėl tinklo, kurį sukūrė ACS – ASOMI College of Sciences kolegija – labai kompetentingų dėstytojų, turinčių profesinę ir akademinę patirtį, turinčią konkrečią patirtį ir svarbą, grupės.

Vizija

ACS mokslų koledžo vizija pabrėžia įsipareigojimą tarptautiniu lygiu, kuris leido jai plėtoti daugybę mokymo ir profesinių galimybių savo studentams. Jie gali lankytis įvairiuose miesteliuose ir vietose Europoje, susisiekti su daugybe partnerių ir bendradarbiavimo organizacijų, taip pat dalyvauti keliose tarptautinėse stažuotėse. ACS mokslų koledžo mokymai apima įvairias sritis, tokias kaip sveikata, verslas, teisė ir skaitmeninės inovacijos.

Mūsų tikslas

Siekiama suteikti naudingų priemonių akademiniam ir profesiniam kiekvieno studento tobulėjimui, o tai vyksta nuolatinis dėmesys kiekvienam studentui, kad kiekvienas išteklius būtų sutelktas į viso savo potencialo realizavimą. Studentams prieinamos mentorystės ir kuravimo programos yra sukurtos taip, kad paremtų ir įkvėptų juos įgyti vertingą vaidmenį visuomenėje, kuris veda į asmeninį ir profesinį tobulėjimą.

Vietos

  • Pembroke

    Block D Giorgio Mitrovich Street, PBK 1014, Pembroke

    Klausimai