Keystone logo
Assumption University Aktuarinių mokslų bakalauras
Assumption University

Aktuarinių mokslų bakalauras

Worcester, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Assumption University pripažįsta studentų akademinio, asmeninio ir etinio paruošimo prasmingai sveikatos mokslų karjerai svarbą. Puikios „Assumption“ mokslo programos ir stipri laisvųjų menų mokymo programa paruoš jus aukštųjų mokyklų sunkumams. Taip pat lavinsite stebėjimo, analizės ir bendravimo įgūdžius bei asmeninį moralinį kompasą, kurių jums prireiks profesinei sėkmei.

Sveikatos mokslų specialybės baigia 14 pagrindinių kursų. Trys iš šių kursų sutampa su pagrindine mokymo programa, suteikdami studentams tvirtą laisvųjų menų pagrindą. Be to, kai kurie pagrindiniai sveikatos mokslų kursai greičiausiai sutaps su specializuotomis programos koncentracijomis, todėl studentai galės ne tik efektyviai atlikti savo laipsnio reikalavimus, bet ir pritaikyti savo išsilavinimą pagal savo karjeros interesus.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Aktuarinių mokslų bakalauras
    • Waukesha, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • BSc (Actuarial and Financial Mathematics)
    • Pretoria, Pietų Afrikos Respublika
  • Actuarial Mathematics - B.S.
    • Kent, Jungtinės Amerikos Valstijos