Keystone logo
AUB – Mediterraneo

AUB – Mediterraneo

AUB – Mediterraneo

Įvadas

Amerikos Beiruto universitetas – Mediterraneo Pafose, Kipre, Amerikos Beiruto universiteto (AUB) dvynių miestelis Beirute, Libane. AUB savo švietimo filosofiją, standartus ir praktiką grindžia Amerikos laisvųjų menų aukštojo mokslo modeliu. Universitetas skatina minties ir saviraiškos laisvę ir siekia baigti vyrus ir moteris, atsidavusius kūrybiškam ir kritiniam mąstymui, mokymuisi visą gyvenimą, asmeniniam sąžiningumui, pilietinei atsakomybei ir lyderystei.​

AUB veikia pagal Niujorko valstijos švietimo departamento (NYSED) išduotą chartiją, kuri registruoja universiteto studijų programas. Visi AUB Mediterraneo skyriai ir programos yra akredituoti Kipro aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo ir akreditavimo agentūros (CYQAA).

Siekdamas geriau tarnauti Libano, regiono ir pasaulinių pietų žmonėms, Amerikos Beiruto universitetas (AUB) tampa globalesniu, įvairesniu ir įtraukiu universitetu. Pasaulinė AUB vizija, kuri buvo parengta per trejus metus kartu su suinteresuotosiomis šalimis visoje institucijoje ir 2020 m. birželio mėn. patvirtinta patikėtinių tarybos, užtikrins AUB sėkmę, aktualumą ir tvarumą ateities kartoms. Tai toli siekianti, ambicinga ir labai jaudinanti pasaulinio Amerikos universiteto vizija:

Inkaruotas Beirute, Libane su:

 • Biurai Šiaurės Amerikoje ​
 • Miesteliai už Libano ribų
 • Išplėstas AUB Online buvimas ir
 • Centrai Afrikoje​

2022 m. balandžio 8 d. Amerikos Beiruto universitetas atšventė svarbų įvykį įgyvendinant pasaulinę AUB viziją: pasirašyta sutartis su Pafos savivaldybe Kipre įkurti Amerikos Beiruto universitetą – Mediterraneo, pirmąjį AUB miestelį už jos ribų. Libanas.

AUB Mediterraneo yra patvirtinta Vidurio valstijų aukštojo mokslo komisijos (MSCHE) kaip Amerikos Beiruto universiteto filialo miesteliu. Visi AUB Mediterraneo skyriai ir programos yra akredituoti Kipro aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo ir akreditavimo agentūros (CYQAA).​​ Priimsime studentus į AUB Mediterraneo 2023–2024 mokslo metais ir planuojame per 10 metų išplėsti studentų skaičių iki 2000 studentų. 2023–2024 m. AUB Menų ir mokslų fakultetas, Suliman S. Olayan verslo mokykla ir Maroun Semaan inžinerijos ir architektūros fakultetas siūlys filosofijos, politikos ir ekonomikos bakalauro ir magistrantūros studijų programas (BA); psichologija (BS); informatika (BS); pramonės inžinerija (BS); inžinerinis valdymas (MS); verslo administravimas–vadyba (BBA); ir verslo analitika (MS). Ateinančiais metais pasiūlysime papildomų akademinių programų​​

Misija ir vizija

​​​​Vizija

Amerikos Beiruto universitetas – Mediterraneo siekia tapti žinių mainų ir kūrimo centru, kuris veda į socialinę, aplinkos ir technologinę pažangą per naujausius ir novatoriškus švietimo pasiūlymus, pažangiausius tyrimus ir žinių kūrimą bei įtakingą bendruomenę. paslauga.

Misija

Amerikos Beiruto universitetas – Mediterraneo yra Amerikos Beiruto universiteto dvynys, todėl Europai jis suteikia daugiau nei 150 metų patirtį aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų srityje.

Savo laisvųjų menų aukštojo mokslo modeliu ir patyriminio mokymosi galimybėmis, remiant pažangiausius mokslinius tyrimus ir orientuojantis į bendruomenės paslaugas, jis siekia parengti kritiškai mąstančius žmones, pasaulio lyderius, novatorius ir atsakingus pasaulio piliečius.

Universitetas puoselėja bakalauro ir magistrantūros studijas, kurdamas novatorišką, palankią ir įtraukią mokymosi aplinką, skatinančią minties laisvę, ugdančią toleranciją ir gerbiančią įvairovę. AUB Mediterraneo yra unikalus išskirtinių bendradarbiavimo tyrimų, perspektyvaus tarpkultūrinio bendravimo ir mainų centras, taip pat intelektualinio, profesinio, socialinio ir asmeninio augimo vieta.​

Universiteto ypatybės

  Stipendijos ir finansavimas

  AUB Europoje stipendija 10% arba 20% studijų kainos

  „AUB in Europe“ stipendija švenčia Amerikos Beiruto universiteto „Mediterraneo“ įkūrimą kaip pirmąjį AUB dvynių miestelį Europoje.

  • Studentai, kurie gyvena ir (arba) baigia aukštąsias mokyklas ar universitetus ES, EEE arba Šveicarijos šalyse (išvardytos toliau) , taip pat jų piliečiai gaus stipendiją, kuri padengs 20 procentų studijų kainos.
  • Studentai, kurie gyvena ir (arba) baigia aukštąsias mokyklas ar universitetus ES, EEE ar Šveicarijos šalyse (išvardytos aukščiau), gaus AUB in Europe stipendiją, kuri padengs 10 procentų studijų kainos:

  Vietos

  • Paphos

   Νεοφύτου Νικολαίδη,65, , Paphos

   Klausimai